Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JESIENNE PROPOZYCJE POLSATU PRZEDPREMIEROWO W IPLIDrukuj

IPLA
Widzowie IPLI jako pierwsi, jeszcze przed emisją w telewizji, obejrzą perypetie ulubionych serialowych bohaterów Telewizji Polsat. Bezpłatnie i przedpremierowo będzie można zobaczyć odcinki nowego tytułu "Skazane" oraz najnowszych serii seriali "Przyjaciółki", "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość", "Zdrady", "Malanowski i partnerzy", "Trudne sprawy", "Pielęgniarki", "Poznaj swoje prawa".

W IPLI będzie można zobaczyć także najnowsze odcinki programów rozrywkowych jesiennej ramówki Polsatu: "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Top Chef", "Tylko muzyka. Must be the music", "Ewa gotuje" i "Nasz nowy dom". Najnowsza produkcja "Rinke za kratami" również dostępna będzie w IPLI premierowo.

Specjalnie dla swoich widzów IPLA przygotowała ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z popularnymi aktorami. Dla spragnionych kulinarnych emocji zostały dodatkowo zaplanowane cykle "Top Chef na deser" i "Kuchenni grzesznicy", a dla fanów "Twoja twarz brzmi znajomo" szczegóły powstawania programu w cyklu "Druga twarz". Za kulisy będą mieli szansę zajrzeć także wielbiciele emitowanego na żywo show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

W przypadku seriali emitowanych co tydzień, internauci będą mogli liczyć na kolejny odcinek na tydzień przed premierą w telewizji. Seriale codzienne będą udostępniane online dzień przed premierą telewizyjną - w momencie zakończenia emisji odcinka serialu w telewizji, kolejny będzie już dostępny bezpłatnie w IPLA.

Jesień 2015 w Telewizji Polsat
#1 | Baldur dnia 25.08.15 21:03
Ipla pod skrzydłami polsatu rozwija się bardzo dobrze i stąd nie dziwią przedpremierowe emisje programów i filmów. Nie ukrywam że często z niej korzystam w trasie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający