Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NAGRODA "PERŁY POLSKIEJ GOSPODARKI" DLA CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
W poniedziałek podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie laureaci odebrali nagrody z rąk prezes i redaktora naczelnego "Polish Magazine" Krystyny Woźniak-Trzosek oraz prezesa Polskiej Akademii Nauk prof. Michała Kleibera.

W rankingu Perły Wielkie, czyli w grupie firm, których przychody w 2010 r. przekroczyły 1 mld zł, pierwsze miejsce zajął KGHM Polska Miedź. Za nim znalazł się m.in. Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat, Koksownia Przyjaźń, Elektrownia Rybnik i Mondi Świecie.

Laureatami rankingu w kategoriach branż zostali: Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat (w sektorze infrastrukturalnym), Amplico Powszechne Towarzystwo Emerytalne (w branży bankowość i finanse) oraz KGHM Polska Miedź (w sektorze przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych).

Od sześciu lat podczas gali Pereł Polskiej Gospodarki wręczane są też Perły Honorowe. Kapituła przyznaje wyróżnienia w kategoriach: gospodarka, nauka, kultura, sztuka użytkowa, krzewienie wartości patriotycznych oraz krzewienie wartości społecznych.

W kategorii krzewienia wartości społecznych nagroda trafiła do Fundacji Polsat oraz prezes firmy Radex Janusza Sobieraja - za wspieranie licznych akcji m.in. społecznych.

Patronat honorowy nad galą sprawują prezes Polskiej Akademii Nauk profesor Michał Kleiber i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

źródło: parkiet.com
#1 | Prokop dnia 11.12.11 13:05
Nagroda dla Cyfrowego Polsatu jak najbardziej zasłużona. CP bardzo się rozwija, szczególnie w ostatnim czasie po przejęciu Plusa. Zasięg LTE jak i HSPA+ sukcesywnie się rozszerzają.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający