Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS: TRZY NOWE PROGRAMY I ODŚWIEŻONE PASMO DZIENNEDrukuj

Polsat News (HD)
Już od września Polsat News wprowadzi do ramówki trzy nowe programy publicystyczne: "Państwo to my", "Daję słowo" oraz "Polska wybiera". Kanał odświeży również pasmo dzienne.


W gorącym okresie wyborczym stacja zaproponuje widzom nowości, które po pierwsze przybliżą Polakom najważniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem państwa, politykom dadzą możliwość pełniejszej prezentacji swoich poglądów a widzom umożliwią spojrzenie na politykę, partie i programy polityczne z szerszej perspektywy. W programach będą analizy, sondaże a przede wszystkim często trudne i niewygodne dla polityków pytania.

Od 4.09 w każdy piątek – godz. 19:30 "Państwo to my".
Rozmowy z osobami piastującymi najważniejsze funkcje w państwie: konstytucjonalistami, prezydentami, premierami, marszałkami Senatu, prezesami NBP, ministrami. Najważniejsze kwestie funkcjonowania państwa, problemy gospodarcze, polityka społeczna oraz międzynarodowa, to tylko niektóre z poruszanych tematów. Rozmowy przeplatane będą felietonami, prezentacjami danych statystycznych, sondażami opinii publicznych. Program będzie realizowany na żywo z udziałem publiczności.

Od 11.09 w każdy piątek o godz. 18:00 "Daję słowo".
Rozmowa polityczna złożona z dwóch części: pytań dziennikarza do zaproszonego polityka oraz interakcji z widzami poprzez profil facebookowy Polsat News, na którym internauci będą mogli zadawać pytania, czasem trudne i niewygodne a odpowiedź otrzymają natychmiast.

Od 11.09 od poniedziałku do piątku o godz. 22:00 "Polska wybiera".
Dziennikarze Polsat News będą relacjonować przebieg kampanii wyborczej: programy polityczne, działania polityków, ich wypowiedzi i składane obietnice. Spotkania z wyborcami i działania sztabów wyborczych. Na bieżąco przedstawią badania sondażowe i prognozy.

Dodatkowo, pasmo codzienne 10-15:30 w Polsat News pojawi się w nowej, rozbudowanej i odświeżonej odsłonie. W Polsat News widzowie znajdą najważniejsze i najświeższe informacje z Polski i świata dzięki łączeniu live z reporterami z kraju i zagranicy. Transmisje najważniejszych wydarzeń, czyli na bieżąco wszystko to, czym żyją Polacy i świat tu i teraz. Komentarze do gorących newsów z anteny Polsat News widzowie znajdą w Polsat News 2, gdzie zgodnie z założeniami tego kanału, jest miejsce na pogłębioną analizę gorących wydarzeń z Polsat News. Będą więc rozmowy z zaproszonymi gośćmi, komentarze polityków, analizy i opinie. Dzięki takiej współpracy między kanałami widz otrzyma pełen obraz zdarzeń: najświeższe informacje w Polsat News, a wyczerpujący komentarz w Polsat News 2.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający