Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PORTAL POLSATNEWS.PL WYSTARTUJE NA PRZEŁOMIE WRZEŚNIA I PAŹDZIERNIKADrukuj

Polsat News (HD)
Nowe źródło informacji zintegrowane z mediami społecznościowymi. Autorskie materiały. Najnowsze i zawsze aktualne newsy, gorące materiały wideo, relacje na żywo, komentarze i stały kontakt z internautami – to wszystko na polsatnews.pl.

Startujący na przełomie września i października serwis informacyjny dostępny pod adresem www.polsatnews.pl będzie stanowił zupełnie nowe źródło informacji a nie tylko internetowe dopełnienie Polsat News i Polsat News 2. Szefem redakcji polsatnews.pl jest Beata Drozdowska-Wolska, a szefem projektu Jerzy Sikora.

Polsatnews.pl zasilany będzie głównie materiałami własnymi stworzonymi wyłącznie na potrzeby portalu, materiałami informacyjnymi z trzech anten: Polsatu, Polsat News oraz Polsat News 2 oraz z kanałów będących w portfolio Polsatu, m.in. Polsat Sport. Na łamach portalu, podobnie jak na telewizyjnych antenach, internauci będą mogli zobaczyć relacje wideo z aktualnych wydarzeń z kraju i ze świata i nie tylko z wydarzeń politycznych, ale także społecznych i kulturalnych. Będą więc relacje na żywo, rozmowy także zza kulis, wywiady, zaskakujące zdarzenia, którymi żyją w sieci internauci na całym świecie. W serwisie będzie można też znaleźć materiały archiwalne, które zostaną udostępnione dzięki współpracy z serwisem IPLA. Oczywiście znajdzie się też zakładka dla internautów umożliwiająca im przesyłanie informacji, zdjęć i filmów wideo.

Polsatnews.pl będzie dostępny zarówno przez stronę www, jak i wersję mobilną, która umożliwi szybkie i wygodne przeglądanie aktualnych informacji z portalu informacyjnego polsatnews.pl.

O planach uruchomienia na jesieni portalu informacyjnego Polsat News pisaliśmy w tym newsie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający