Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WRZESIEŃ W IPLA - PREMIERY POLSATU, FILMY I SPORT NA ŻYWODrukuj

IPLA
Wraz ze startem jesiennej ramówki Telewizji Polsat w IPLI udostępnione zostaną przedpremierowo nowe odcinki popularnych seriali oraz premiery programów rozrywkowych słonecznej telewizji. Wrzesień obfitował będzie również w wydarzenia sportowe oraz filmowe nowości.

We wrześniu dla młodych kinomaniaków IPLA przygotowała dwie propozycje: dostępny w VOD wyłącznie w IPLI film pt. "Fru!", czyli historię o małym ptaszku, któremu przyjdzie stanąć na czele stada wybierającego się w podróż do ciepłych krajów oraz "Ups! Arka odpłynęła" – animację przedstawiającą perypetie zwierząt, którym nie udało się dostać na arkę. W obu produkcjach widzowie usłyszą najbardziej znane głosy polskich aktorów: Pawła Domagały, Anny Cieślak, Katarzyny Kwiatkowskiej, Wojciecha Machnickiego, Olafa Lubaszenki, Małgorzaty Foremniak, Cezarego Żaka, Artura Barcisia oraz wielu innych. Starszym odbiorcom IPLA proponuje: "Sagę Wikingów" – film przygodowy o Wikingach, na czele z nieustraszonym wojownikiem o imieniu Asbjörn (Tom Hopper) oraz nagrodzony podczas Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego melodramat "Jak zatrzymać ślub", w którym dwoje przypadkowo spotkanych w pociągu ludzi połączy wspólny cel.

Początek miesiąca będzie obfitował w wyzwania dla reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas meczów eliminacyjnych do UEFA EURO 2016TM. 4 września br. we Frankfurcie, na Commerzbank Arena reprezentacja Polski spotka się z reprezentacją Niemiec, 7 września natomiast na Stadionie Narodowym w Warszawie z reprezentacją Gibraltaru.

Od 8 do 23 września w ramach Pucharu Świata w Japonii siatkarska reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Rosji, Iranu, Argentyny, Wenezueli oraz Tunezji. W drugiej rundzie turnieju spotkamy się z Kanadą, Australią i Egiptem, a w trzeciej, ostatniej – z Włochami, Japonią i ze Stanami Zjednoczonymi.

26 września na płycie łódzkiej Atlas Areny odbędzie się Gala Polsat Boxing Night, w której walką wieczoru będzie spotkanie byłego zawodowego mistrza świata organizacji IBO w kategorii juniorciężkiej oraz WBC w kategorii półciężkiej, medalisty mistrzostw Europy amatorów, międzynarodowego mistrza Polski – Tomasza Adamka z Przemysławem Saletą – kick-boxerem i bokserem wagi ciężkiej, mistrzem świata w kick-boxingu, a także mistrzem Polski, Europy i interkontynentalnym w zawodowym boksie. Przed walką wieczoru rękawice skrzyżują polski bokser wagi ciężkiej, trzykrotny amatorski Mistrz Polski w kategorii superciężkiej – Marcin Rekowski z Mariuszem Wachem – posiadaczem pasa WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej.

Jesienne propozycje Polsatu przepremierowo w IPLI
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający