Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PREMIERA SPOTU PROMUJĄCEGO JESIENNĄ OFERTĘ POLSATU (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
Wczoraj podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polsat premierę miał nowy klip promujący jesienną ofertę programową stacji. W półtoraminutowym spocie wystąpiło ponad 40 gwiazd telewizji, które jesienią pojawią się w jej kluczowych produkcjach i programach.

Promujący jesienną ofertę stacji spot Telewizji Polsat to jedenasta tego typu produkcja w historii, po raz pierwszy Polsat zaprezentował taki materiał jesienią 2010 roku. W najnowszym klipie udział wzięli m.in. jurorzy i prowadzący "Tylko muzyka. Must be the music", którego 10. edycję Polsat pokaże jesienią, "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Top Chef", oraz Wojciech Modest Amaro z "Hell’s Kitchen", Katarzyna Dowbor gospodyni "Naszego nowego domu", aktorzy i aktorki serialowej nowości pt. "Skazane" i kontynuacji "Przyjaciółek", Rinke Rooyens, który jesienią pojawi się w nowej produkcji dokumentalnej "Rinke za kratami". W spocie Polsat promuje również inną jesienną nowość show – "SuperDzieciak", a także nową edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W klipie pojawili się także dziennikarze "Wydarzeń" - Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała oraz redakcji sportowej: Karolina Szostak, Jerzy Mielewski i Bożydar Iwanow.
W klipie wykorzystano utwór Jain "Come".

Kreację spotu stworzyli Agata Tadra i Paweł Witecki, który był także reżyserem filmu. Tadra odpowiadała również za produkcję. Zdjęcia wykonał Robert Ceranowicz. Kierownikiem produkcji był Daniel Domirski, opieką PR zajął się Konrad Stachurski, zaś postprodukcją - THE CHIMNEY POT Sp. z o. o.. Nadzór produkcyjny sprawowała Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.


Jesień 2015 w Telewizji Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający