Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS PARTNEREM WIRTUALNEGO HACKATHONUDrukuj

Plus
Operator sieci Plus został Partnerem Wirtualnego Hackathonu organizowanego przez firmę IBM. Hackathon trwa od 24 sierpnia do 25 września 2015 r.


Wirtualny Hackathon IBM jest skierowany do wszystkich innowacyjnych i kreatywnych programistów. Jego celem jest stworzenie aplikacji mobilnej - marketingowej pod kątem dużych imprez i eventów (koncerty, zloty młodzieży, spotkania dużych grup klientów). Uczestnicy będą mogli wykorzystać zalety i funkcjonalności platformy IBM Bluemix. Dla zwycięzców przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody.

Wykorzystując moc, szybkość i elastyczność platformy IBM Bluemix będą tworzone superaplikację rozwiązującą przynajmniej jeden z trzech problemów biznesowych związanych z organizacją eventów marketingowych.

Do Wirtualnego Hackathonu IBM można przystąpić w dowolnym momencie. Zainteresowani proszeni są o rejestrację na stronie www.wirtualnyhackathonibm.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający