Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT I PLUS PILOTAŻOWO ZE WSPÓLNĄ OFERTĄDrukuj

Plus
W ramach programu pilotażowego, w salonach komórkowej sieci Plus klienci mogą podpisać umowę na satelitarną telewizję cyfrową, z kolei w salonach Cyfrowego Polsatu dostępne będą usługi Plusa.


Komórkowa sieć Plus od wczoraj świadczy Internet w technologii LTE. To jednak nie jedyne efekty zmiany właściciela - przypomnijmy, że nowym szefem spółki Polkomtel został Zygmunt Solorz-Żak. Teraz rozpoczyna się wspólną sprzedaż usług Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Krzysztof Kilian, wiceprezes komórkowej sieci Plus, w rozmowie z PAP poinformował, że do końca 2011 roku trwa pilotażowa sprzedaż wzajemna usług Plusa i Cyfrowego Polsatu.

W ramach współpracy Plus odsprzedaje usługi telewizji cyfrowej, a Cyfrowy Polsat telefoniczne usługi Plusa. Po zakończeniu pilotażu, w 2012 roku spółki podejmą decyzję o ewentualnej dalszej współpracy. Wtedy tez na rynku pojawi się komercyjna oferta Plusa i Cyfrowego Polsatu.

źródło: Media2.pl
#1 | Prokop dnia 11.12.11 13:11
Zapowiedzi weszły w życie. Oferta usług łączonych zapewne przyciąga swoją atrakcyjnością. Ułatwia to też klientom pozyskiwanie informacji skoro w jednym miejscu można je uzyskać i nt CP i nt Plusa. LTE szerzy się też dzięki Plusowi, wszystko idzie ku lepszemu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający