Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ZMIANY W RACHUNKU PAKIET MIKRO BIZNES PLUS BANKUDrukuj

PlusBank
Z dniem 1 września Plus Bank wprowadza zmianę do oferty bonusowej w ramach rachunku Pakiet Mikro Biznes. W ramach promocji "Bonus Plus dla Firm" wszyscy nowi oraz dotychczasowi klienci instytucjonalni Plusa, którzy posiadają lub założą rachunek Pakiet Mikro Biznes w Plus Banku mogą liczyć na zniżki w wysokości minimum 50 zł przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 20 zł w każdym z kolejnych 18 miesięcy.

Użytkownicy, którzy w danym miesiącu wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł – przy użyciu kart płatniczych wydanych do rachunku Pakiet Mikro Biznes – zyskają 50 zł zniżki na usługi w sieci Plus, która zostanie uwzględniona przy najbliższym rachunku.

"Promocję przygotowaliśmy specjalnie z myślą o abonentach instytucjonalnych sieci Plus. Proponowane rozwiązania mają na celu zwiększenie atrakcyjności oferty wśród klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zmierzamy przy okazji do systematycznego ujednolicenia programów lojalnościowych dla tych, którzy zdecydują się na równoczesne korzystanie z usług banku oraz Plusa. Aktualna promocja to doskonała okazja, aby powiększyć korzyści wynikające z programu „Bonus Plus dla Firm”. Stawiamy na kompleksowość – nową ofertę wprowadzamy przede wszystkim po to, by pokazać klientom, że pakietyzowanie usług bankowych i telekomunikacyjnych po prostu się opłaca" – mówi Konrad Trzonkowski, Dyrektor Departamentu Klientów Instytucjonalnych Plus Banku.


Benefity przyznawane są za następujące usługi sieci Polkomtel:
· Plus Abonament,
· Plus Internet.

Najważniejsze zmiany w ofercie obejmują:
· zmianę wartości bonusa wyrażanego w % na stale kwoty w zł,
· uproszczenie ilości progów uprawniających do otrzymania bonusa,
· zniesienie wymogu wpływu 2500 zł na rachunek Pakiet Mikro Biznes w danym miesiącu,
· odstąpienie od konieczności wykonywania przelewu do ZUS lub US.

Pakiet Mikro Biznes oferowany przez Plus Bank to rachunek firmowy, który proponowany jest abonentom instytucjonalnym sieci Plus, zainteresowanym uzyskiwaniem dodatkowych benefitów finansowych w zamian za aktywne korzystanie z usług płatniczych i transakcyjnych. Produkt dedykowany jest podmiotom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, którzy dzięki wsparciu finansowemu Plus Banku i mobilnej ofercie Plusa mogą bez ograniczeń realizować swoje plany biznesowe.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji "Bonus Plus dla Firm" dostępne są w Regulaminie Promocji na plusbank.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający