Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT OTWIERA NOWE CENTRUM PRODUKCYJNEDrukuj

Polsat (HD)
Już od początku września Telewizja Polsat będzie dysponowała własną, nowoczesną halą zdjęciową przeznaczoną do produkcji widowisk telewizyjnych. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Łubinowej w Warszawie na terenie Cyfrowego Polsatu.

Budynek o kubaturze 22 tysięcy m3 posiada halę zdjęciową o powierzchni ponad 1200 m2 oraz przestronne garderoby, charakteryzatornie, a także przestrzeń do obsługi nawet kilkusetosobowej widowni.


Studio wybudowano z uwzględnieniem najbardziej wyśrubowanych norm technicznych dla tego rodzaju obiektów. Bardzo dobra akustyka, niezawodność zasilania energetycznego zapewniona poprzez podwójne źródło zasilania i własny generator prądotwórczy, wysokowydajny i bardzo cichy system klimatyzacji, połączenie z centrum emisyjnym Polsatu dedykowanym łączem światłowodowym, czyni je jednym z najlepiej przygotowanych obiektów do produkcji widowisk "na żywo". Dodając do tego komfortowe warunki zaplecza dla artystów i uczestników, powstało nowe, kompletne miejsce do profesjonalnej produkcji telewizyjnej.

Pierwsza produkcja realizowana w tym obiekcie to nowy talent show "SuperDzieciak", produkowany we współpracy z firmą Jake Vision.
#1 | Prokop dnia 10.09.15 18:06
W takim miejscu zaczyna się sukces programu. Profesjonalne studio, najwyższa technologia sprzyjająca produkcji, żadnych zakłóceń itd. Polsat ma się dobrze skoro inwestuje w nowe centrum produkcyjne. Zobaczymy jak się sprawdzi w SuperDziaciaku.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający