Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS Z NOWĄ KAMPANIĄ WIZERUNKOWĄ (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)
Od września na antenie Polsat News rusza nowa kampania autopromocyjna, w której prezentowane będą najważniejsze pasma i programy Polsat News. Na początek promowane będą: pasmo dzienne "To jest dzień", "To był dzień" oraz popołudniowe wydanie "Wydarzeń".

Głównym elementem kampanii będą spoty promujące poszczególne programy, a obok nich będą emitowane 20 i 30 sekundowe spoty, w których dziennikarze Polsat News – Magdalena Sakowska, Agnieszka Gozdyra, Ewa Gajewska, Maciej Stroiński i Mariusz Abramowicz opowiadają o najważniejszych elementach pracy dziennikarza kanału informacyjnego Polsat News. Są nimi między innymi uczciwość w przekazywaniu informacji, wiarygodność i bezstronne informowanie o wszystkich okolicznościach wydarzeń oraz odpowiedzialność za jakość programu prezentowanego widzom.

Kampania ma przede wszystkim charakter wizerunkowy i ma na celu wzmocnienie siły marki, wizerunku i rozpoznawalności głównego kanału informacyjnego Polsat News oraz tworzących go dziennikarzy. Polsat News i jego dziennikarze pokazani są jako wiarygodni, obiektywni, uczciwi i oddani swojej pracy, korzystający z najnowocześniejszych technologii i sprzętu telewizyjnego.

Dodatkowo kampania promuje główne pasma i programy Polsat News w powiązaniu z dziennikarzami, którzy są głównymi twarzami i prowadzącymi te programy – Ewa Gajewska i Maciej Stroiński w spocie promującym pasmo "To jest dzień" – emitowanym od poniedziałku do piątku o 16:30, Magdalena Sakowska i "To był dzień" nadawanym od poniedziałku do czwartku o 20:00 oraz Joanna Wrześniewska-Sieger jako twarz "Wydarzeń 15:50".

Za produkcję spotów odpowiada zespół oprawy i grafiki Polsat News.

Kampania została zaplanowana na sezon jesienny i obejmuje antenę Polsat News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający