Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS BANK Z PREZENTEM DLA POSIADACZY "LOKATY DLA AKTYWNYCH"Drukuj

PlusBank
Plus Bank przygotował specjalną ofertę. Każdy, kto założy "Lokatę dla aktywnych", otrzyma od banku niecodzienny upominek – opaskę SmartBand Sony SWR 10, umożliwiającą szczegółowy monitoring swoich sportowych poczynań oraz śledzenie postępów w ukochanej dyscyplinie.

Polacy pokochali aktywność fizyczną, co przełożyło się na coraz większą popularność inteligentnych akcesoriów służących do mierzenia przebiegniętych, przejechanych lub przepłyniętych kilometrów: smartbandów i smartwatchów. Plus Bank – w odpowiedzi na zainteresowanie klientów ofertą "Lokaty dla aktywnych" – uruchomił jej kolejną edycję. W ramach oferty każdy nowy lub dotychczasowy klient banku, który założy 12 miesięczną lokatę na kwotę 12 500 zł, w ciągu 14 dni roboczych po jej otwarciu otrzyma SmartBand Sony SWR10 o wartości 299 zł. Co więcej, po zakończeniu lokaty, może również liczyć na dodatkowe 100 zł, które zostaną przelane na jego konto w Plus Banku (kwota uwzględnia już odliczony podatek).

Opaska SmartBand Sony SWR10 – oprócz monitorowania aktywności fizycznej – delikatnymi wibracjami sygnalizuje także nadejście połączenia, powiadomienia o wiadomości oraz innych alertów własnoręcznie ustawionych przez użytkownika smartfona. Zawibruje ona również wtedy, gdy właściciel oddali się od telefonu na ponad 10 metrów. Ponadto śledząc ruchy ciała, opaska SmartBand – na życzenie użytkownika – obudzi go w najlepszym momencie cyklu snu.

"Lokatę dla Aktywnych" można otworzyć bez wychodzenia z domu za pomocą aplikacji mobilnej plusbank24 i bankowości internetowej plusbank24.pl lub w dowolnym Oddziale Plus Banku. Liczba lokat ograniczona.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający