Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLEJNA RUNDA SPOTKAŃ EL. EURO 2016 NA ŻYWO W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
27 meczów na żywo w 7 i 8 kolejce eliminacji EURO 2016 pokażą sportowe kanały Polsatu. Najważniejsze dla nas spotkanie tego miesiąca reprezentacja Polski rozegra 4 września w piątek na wyjeździe z Niemcami i 7 września w poniedziałek z Gibraltarem na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oba mecze na żywo w Polsacie i Polsacie Sport.

Spotkania skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. W studio usytuowanym na stadionie we Frankfurcie gośćmi Bożydara Iwanowa będą Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski i Wojciech Kowalczyk, a materiały reporterskie przygotują Marcin Feddek i Mateusz Majak. Początek przedmeczowego studia przed meczem z Niemcami, wprost z Frankfurtu o godzinie 19:00 w Polsacie Sport i 20:05 w Polsacie.

Polska - lider grupy D wyprzedza mistrzów świata – Niemców zaledwie o jeden punkt, więc mecz we Frankfurcie może mieć kluczowe znacznie dla ostatecznego układu tabeli, tym bardziej, że zaledwie 3 punkty traci do Polski reprezentacja Szkocji. Przypomnijmy, że w październiku ubiegłego roku Polska pokonała w Warszawie reprezentację Niemiec 2:0.

W poniedziałek 7 września Polacy podejmą rywala, z którym dokładnie rok temu rozpoczynali eliminacje do Euro 2016 – Gibraltar, pokonując go łatwo w Faro 7:0. Studio przed meczem rozpocznie się w Polsacie Sport o 19:00, a w Polsacie o godzinie 20:05.

W siódmej i ósmej kolejce spotkań eliminacyjnych do EURO 2016 kibiców czeka kilka bardzo interesujących spotkań: Rosja - Szwecja (Polsat Sport, sobota, godz. 17:50), Hiszpania - Słowacja (Polsat Sport, sobota, godz. 20:35), Turcja - Holandia (Polsat Sport, niedziela, godz. 17:50), Włochy - Bułgaria (Polsat Sport, niedziela, godz. 20:35), Anglia - Szwajcaria (Polsat Sport, wtorek, godz. 20:35), Szkocja – Niemcy (Polsat Sport Extra, poniedziałek godz. 20:35). Polsat Sport News pokaże także towarzyski mecz Portugalia – Francja (wtorek godz. 20:35). W sumie kanały sportowe Polsatu pokażą aż 27 spotkań na żywo. Od czwartku do wtorku Polsat Sport i Polsat Sport News o 23.30 pokażą godzinny magazyn ze skrótami rozegranych danego dnia wszystkich spotkań eliminacyjnych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający