Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LIFETIME HD W OTWARTYM OKNIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 4 do 28 września 2015 roku abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach otwartego okna promocyjny dostęp do telewizji Lifetime HD. Przypomnijmy, że stację znaleźć można na pozycji 146 na liście kanałów operatora.

Lifetime nadaje w ponad 100 krajach na świecie i dociera do ponad 150 milionów gospodarstw domowych. Strategia programowa kanału Lifetime HD, opiera się na trzech głównych filarach. W skład oferty wchodzą nagradzane seriale, kilkadziesiąt wysokiej jakości filmów fabularnych rocznie (tzw. Lifetime Original Movies) oraz rozrywkowe produkcje dokumentalne. Z Lifetime HD pracują najbardziej znani hollywoodzcy reżyserzy i aktorzy, realizując swoje autorskie projekty zarówno przed obiektywem, jak i za kamerą.

Stacja Lifetime HD dołączyła do oferty Cyfrowego Polsatu 3 grudnia 2014 roku, zasilając pakiet Familijny Max HD.
#1 | Prokop dnia 10.09.15 17:47
Otwarte kanały to już znak firmowy CP i coś miłego, do czego abonenci już przywykli. Zawsze urozmaicenie listy kanałów jakie się ma na co dzień. Może mało męski kanał, ale panie winny być zadowolone.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający