Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŚWIETNY WYNIK OGLĄDALNOŚCI MECZU NIEMCY - POLSKA W POLSACIE I PSDrukuj

Polsat (HD)
Ponad 7,5 mln widzów średnio oglądało piątkowe starcie Niemców z reprezentacją Polski w ramach eliminacji Euro 2016 na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Polacy po dobrym meczu, ulegli mistrzom świata 3:1.


Na antenie Telewizji Polsat mecz śledziło średnio ponad 6,4 mln widzów, a ponad 1,1 mln oglądało transmisję w Polsacie Sport. Łącznie na obie anteny mecz przyciągnął 53,3% SHR widzów w grupie 16-49 (44,4% SHR w Polsacie i 8,9% SHR w Polsacie Sport) oraz 48,1% SHR w grupie 4+. Przez co najmniej minutę, piątkowe spotkanie na obu antenach oglądało 13,3 mln kibiców. Ponad 800 tys. więcej widzów zgromadziła emocjonująca druga połowa meczu, w której Polacy długo walczyli o doprowadzanie do remisu.

Mecz komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a w studio gośćmi Bożydara Iwanowa na stadionie we Frankfurcie byli m.in. Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk.

Kolejne spotkanie eliminacyjne reprezentacja Polski rozegra dzisiaj, 7 września na Stadionie Narodowym w Warszawie z Gibraltarem. Biało-czerwoni po siedmiu kolejkach eliminacyjnych są wiceliderem grupy D z 14 punktami na koncie.
#1 | Prokop dnia 10.09.15 17:37
Wielu kibiców zapewne obawiało się zmiany stacji transmitującej mecze eliminacyjne. Ale jak się okazuje zmiana na Polsat wyszła na dobre. Fajne studio, goście, komentatorzy dają radę. No i nasi grają.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający