Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT LIDEREM MINIONEGO WEEKENDUDrukuj

Polsat (HD)
Miniony weekend zdecydowanie potwierdził bardzo silną pozycję Telewizji Polsat. Piątkowe, sobotnie i niedzielne propozycje stacji zanotowały świetne wyniki, a Polsat z wynikami - 13,9% SHR w grupie wszystkich badanych oraz blisko 16% SHR w grupie komercyjnej - okazał się niekwestionowanym numerem jeden spośród tzw. Wielkiej Czwórki.

Warto podkreślić, że weekendowy wynik Polsatu (piątek - niedziela) w grupie wiekowej 16-49 był lepszy niż łączny wynik TVP1 i TVP2.

Aż 2,5 mln widzów zasiadło w niedzielę przed telewizorami w trakcie "Naszego nowego domu", w którym Katarzyna Dowbor wraz z ekipą specjalistów pomagają rodzinom szczególnie potrzebującym odnowić zrujnowane domy. Podczas jego emisji Polsat zanotował udziały w rynku na poziomie 22% SHR w grupie komercyjnej.

W sobotę wieczorem 2,2 mln widzów obejrzało premierę filmu "Kraina lodu", co przełożyło się na bardzo dobre udziały w rynku na poziomie 20,3% SHR w grupie komercyjnej.

Bardzo dobry wynik osiągnął też sobotni show prezentujący niesamowite metamorfozy gwiazd - "Twoja twarz brzmi znajomo". Oglądał go co piąty widz. Z kolei zmagania młodych wokalnych talentów w jubileuszowej 10. edycji "Tylko muzyka. Must be the music" śledziły w niedzielę ponad 2,2 miliony widzów.

Natomiast ponad 6,4 mln widzów średnio oglądało piątkowe starcie Niemców z reprezentacją Polski w ramach eliminacji Euro 2016 na antenie Polsatu (łącznie ponad 7,5 mln, dodając widzów Polsatu Sport).
#1 | Prokop dnia 10.09.15 17:34
Lato należało do Polsatu. Zaczęła się jesienna ramówka i nic w tej materii się nie zmienia - widzowie dopisują. Podejrzewam, że w tym sezonie również konkurencja nie będzie ukontentowana wynikami.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający