Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

100% DO DOŁADOWANIA NA PIERWSZE URODZINY PLUSHA (akt.)Drukuj

Plush
Na swoje pierwsze urodziny Plush rozdaje prezenty. Tylko dzisiaj użytkownicy Plush Na Kartę, Plush Mix, ale także Plus na Kartę i Plus Mix mogą skorzystać z urodzinowej promocji w ramach Strefy Plusha i otrzymać bonus w postaci 100% ekstra do doładowania.

Wystarczy tylko doładować swoje konto na stronach: www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, plusbank24.pl, doładujplushbezlimitu.pl. Abonenci korzystający z oferty na kartę powinni doładować konto kwotą 30-99 zł, natomiast posiadacze oferty mix kwotą 10 zł lub 20 zł. Promocja trwa tylko dzisiaj, czyli 9 września - w dniu pierwszych urodzin Plusha.

Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Zostanie on aktywowany automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.


Aktualizacja: Urodzinowa promocja Plusha, w której użytkownicy ofert na kartę oraz mix otrzymują 100% do doładowania gratis, cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem, że została przedłużona do dzisiaj, tj. 10.09 do godziny 23:59.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający