Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLKOMTEL O PROJEKCIE ROZPORZĄDZENIA MAiCDrukuj

Plus
Polkomtel, operator sieci Plus wydał oświadczenie, w którym krytycznie odnosi się do projektu rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji zmieniającego przepisy trwającej obecnie aukcji na rezerwację częstotliwości z zakresu 800 MHz i 2,6 GHz.

Ze stanowiskiem spółki zapoznać można się, klikając w ten link. Polkomtel przekazał mediom również:
* opinię prawną dr hab. Ryszarda Piotrowskiego o zgodności z Konstytucją RP projektu rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji zmieniającego rozporządzenie w sprawie przetargu, aukcji oraz konkursu na rezerwację częstotliwości lub zasobów orbitalnych.
* opinię Business Centre Club w sprawie projektu rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji dotyczącego aukcji LTE.
* stanowisko Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji w sprawie postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji zmieniającego rozporządzenie w sprawie przetargu, aukcji oraz konkursu na rezerwację częstotliwości lub zasobów orbitalnych wraz z pismami towarzyszącymi.
* opinię prawną prof. dr hab. Marka Chmaj w przedmiocie oceny sytuacji faktyczno-prawnej związanej z aukcją na rezerwacje częstotliwości z pasma 800 MHz oraz pasma 2,6 GHz.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający