Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

DARIUSZ OCIEPA GOSPODARZEM "DAJĘ SŁOWO" W POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Już od 11 września przez siedem kolejnych piątkowych wieczorów przedwyborczych o godz. 18:00 w Polsat News zobaczymy nowy program publicystyczny "Daję słowo". Na antenie telewizyjnej rozmowę z gościem poprowadzi Dariusz Ociepa. Po programie w studiu polityk stanie do egzaminu przed internautami. Użytkownicy aplikacji Facebooka będą zadawać pytania a polityk odpowiadać w czasie rzeczywistym.

Pierwszym gościem będzie Janusz Korwin-Mikke.

"Daję słowo" – cykl siedmiu wywiadów z liderami komitetów wyborczych, co tydzień z innym politykiem. Po zakończeniu rozmowy na antenie, od 18:30 polityk będzie odpowiadał na pytania zadane przez widzów Polsat News i użytkowników internetu na fanpage'u facebook.com/polsatnewspl. Specjalnie na potrzeby programu "Daję słowo" Facebook udostępnił swoją najnowszą funkcjonalność - aplikacjęQ&A, dzięki której pytania będą mogli zadawać wszyscy użytkownicy Facebooka. Będzie to pierwsze na taką skalę wykorzystanie tej aplikacji w Polsce i jedno z pierwszych na świecie.

To pierwsza tego rodzaju współpraca między kanałem informacyjnym, jakim jest Polsat News a największym na świecie serwisem społecznościowym. Dzięki aplikacji Facebooka stacja da odbiorcom - widzom i internautom - możliwość demokratycznej rozmowy między obywatelem a politykiem starającym się o poparcie prezentowanego przez siebie programu.

W specjalnie przygotowanym przez Facebooka i Polsat News studiu komunikacji wirtualnej obecni będą tylko: polityk, przedstawiciel jego sztabu lub asystent i moderatorzy fanpage’a polsatnews.pl.

"Daję słowo" to pierwszy program publicystyczny, który pokaże całe spektrum zainteresowania społecznego danym politykiem i jego programem i być może pozwoli dokonać właściwego wyboru w nadchodzących wyborach parlamentarnych. To program, w którym widzowie i internauci mają realną możliwość odpytania lidera kandydującej w wyborach partii/komitetu, wyrażenia opinii i skomentowania.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający