Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"HARRY I WIADERKO PEŁNE DINOZAURÓW" OD 1.10 W POLSAT JIMJAMDrukuj

Polsat JimJam
1 października na antenie kanału Polsat JimJam zadebiutuje nowy serial animowany "Harry i wiaderko pełne dinozaurów". Harry to mały chłopiec, którego wielka przygoda rozpoczyna się w dniu, w którym dostaje od swojej babci najlepszy prezent na świecie – wiaderko pełne dinozaurów.

Gdy zwierzątka ożywają, stają się jego przyjaciółmi, z którymi będzie od tej pory przeżywać niezwykłe przygody w zaczarowanym świecie dinozaurów, do którego droga wiedzie przez magiczne wiaderko. W tym miejscu zawsze jest bezpiecznie i można się w nim bawić nawet przez całą noc.

Malec ukryje się tam przed potworem, który odwiedzi go we śnie. Na pomoc przyjdą mu mali przyjaciele, którzy, by obronić Harry’ego, są skłonni do największych poświęceń. Dzięki nim chłopiec zrozumie, że potwór tak naprawdę nie istnieje i może się z nim uporać się w taki sam sposób, w jaki go stworzył – używając wyobraźni. Pewnego dnia Harry dostanie zawiadomienie z biblioteki, że upłynął termin zwrotu jego ulubionej książki o dinozaurach. Nie chcąc się z nią rozstawać, wspólnie ze zwierzątkami wypróbuje różne sposoby na schowanie jej przed wzrokiem czujnej babci. Gdy nawet zakurzony strych okaże się być nie dość dobrą kryjówką, Harry razem z dinozaurami zabiorą książkę do zaczarowanego świata. Nie przewidzą jednak jednego – magiczna moc ożywi także podręcznik, który będzie stanowczo domagał się powrotu na swoje miejsce w bibliotece.

Towarzyszami chłopca jest sześć dinozaurów: Taury, Trike, Pterence, Steggy, Patsy i Sid. Każde ze zwierzątek ma inny temperament i charakter: Taury na przykład jest odważny i zdecydowany, Steggy strachliwy i niezdarny, Patsy natomiast jest rozsądna i zna dużo mądrych przysłów, np. mówiące o tym, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Powiedzenie to sprawdza się za każdym razem, gdy Harry znajduje się tarapatach. Dinozaury to przyjaciele, na których zawsze może liczyć.

Na serial "Harry i wiaderko pełne dinozaurów" Polsat JimJam zaprasza od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 i 16:00 (począwszy od 1 października).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający