Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"POLSKA WYBIERA" - WSPÓLNY PROGRAM POLSAT NEWS I RADIA ZETDrukuj

Polsat News (HD)
Od 11 września, od poniedziałku do piątku, o godz. 22:00 Polsat News pokaże nowy program publicystyczny "Polska wybiera" realizowany we współpracy z Radiem ZET. Codziennie obie stacje będą podsumowywać bieżące wydarzenia trwającej kampanii wyborczej.

W programie "Polska wybiera" dziennikarze dwóch partnerskich mediów: Polsat News i Radia ZET, wraz z zaproszonymi do studia ekspertami będą codziennie relacjonować i komentować przebieg kampanii wyborczej, w tym szczegóły programów politycznych komitetów startujących w wyborach parlamentarnych, działania polityków, ich wypowiedzi i składane obietnice. Spotkania z wyborcami i działania sztabów wyborczych. Na bieżąco będą przedstawiane też wyniki badań sondażowych.

Od poniedziałku do piątku w porannych wiadomościach Radio ZET przypomni najciekawsze fragmenty programu "Polska wybiera" w Polsat News z poprzedniego dnia. Finałem ponad miesięcznej współpracy będzie wspólnie realizowany wieczór wyborczy.
#1 | Prokop dnia 10.09.15 17:10
Lubię takie programy. Krótko, zwięźle przedstawione najważniejsze kwestie. Poza tym, żeby się w tym wszystkim ogarnąć, to nie zawsze jest czas. A tak Polsat News i wszystko jasne. A przy okazji polityczna edukacja nie zaszkodzi. Co miejmy nadzieję przełoży się na frekwencję.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający