Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

DOBRE WYNIKI WEEKENDOWYCH POZYCJI POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Premierowy odcinek 4. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" obejrzało niemal 3,2 mln wiernych od lat fanów. Bardzo dobrymi wynikami podczas minionego weekendu mogą pochwalić się także "Nasz nowy dom" i "Twoja twarz brzmi znajomo".

W czasie emisji tanecznego show Telewizja Polsat była niekwestionowanym liderem wśród wszystkich stacji telewizyjnych w obu grupach audytoryjnych, notując udziały w rynku na poziomie 21,7% wśród wszystkich badanych oraz 16,6% w grupie komercyjnej.

"Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor wraz z ekipą specjalistów pomaga rodzinom szczególnie potrzebującym odnowić zrujnowane domy oglądało ponad 2,2 mln widzów. W trakcie emisji programu Polsat z wynikami 19,6% SHR oraz 25,4% SHR był "jedynką" w paśmie w obu grupach. Warto dodać, że świetny wynik show Katarzyny Dowbor w grupie komercyjnej jest najlepszym w historii.

W sobotę, po godzinie 22 tradycyjnie już przed telewizorem zasiadł niemal co piąty widz, by podziwiać niesamowite metamorfozy gwiazd w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Audycja była liderem pasma i zanotowała ponad 2-milionową widownię oraz świetne udziały w rynku na poziomie 19,2% w grupie 4+ oraz 17% - w 16-49.


Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
#1 | Prokop dnia 14.09.15 14:31
Nowy sezon a wyniki oglądalności niemalże bez zmian, może to i nudne, ale myślę, że Polsat ma powody do zadowolenia. Czyżby jesień też miała należeć do Polsatu?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający