Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DOBRE WYNIKI WEEKENDOWYCH POZYCJI POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Premierowy odcinek 4. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" obejrzało niemal 3,2 mln wiernych od lat fanów. Bardzo dobrymi wynikami podczas minionego weekendu mogą pochwalić się także "Nasz nowy dom" i "Twoja twarz brzmi znajomo".

W czasie emisji tanecznego show Telewizja Polsat była niekwestionowanym liderem wśród wszystkich stacji telewizyjnych w obu grupach audytoryjnych, notując udziały w rynku na poziomie 21,7% wśród wszystkich badanych oraz 16,6% w grupie komercyjnej.

"Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor wraz z ekipą specjalistów pomaga rodzinom szczególnie potrzebującym odnowić zrujnowane domy oglądało ponad 2,2 mln widzów. W trakcie emisji programu Polsat z wynikami 19,6% SHR oraz 25,4% SHR był "jedynką" w paśmie w obu grupach. Warto dodać, że świetny wynik show Katarzyny Dowbor w grupie komercyjnej jest najlepszym w historii.

W sobotę, po godzinie 22 tradycyjnie już przed telewizorem zasiadł niemal co piąty widz, by podziwiać niesamowite metamorfozy gwiazd w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Audycja była liderem pasma i zanotowała ponad 2-milionową widownię oraz świetne udziały w rynku na poziomie 19,2% w grupie 4+ oraz 17% - w 16-49.


Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
#1 | Prokop dnia 14.09.15 14:31
Nowy sezon a wyniki oglądalności niemalże bez zmian, może to i nudne, ale myślę, że Polsat ma powody do zadowolenia. Czyżby jesień też miała należeć do Polsatu?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający