Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TRENINGI DO "TAŃCA Z GWIAZDAMI" NA ŻYWO W IPLIDrukuj

IPLA
Z myślą o widzach, którzy w każdy piątek na antenie Polsatu śledzą zmagania uczestników programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", telewizja internetowa IPLA przygotowała niespodziankę – możliwość podglądania swoich ulubionych bohaterów podczas przygotowań do cotygodniowych tanecznych rywalizacji.

Teraz jeszcze więcej zabawy można znaleźć na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji na komputerach, urządzeniach mobilnych i telewizorach SmartTV.

Po raz pierwszy w Polsce widzowie, którzy uruchomią IPLĘ w każdy poniedziałek, wtorek oraz środę w godzinach 14:00 – 16:00, przeniosą się na sale treningowe, gdzie gwiazdy i tancerze programu "Tańca z gwiazdami" trenują choreografie demonstrowane później w programie na żywo – w każdy piątek o godzinie 20:05 na antenie Telewizji Polsat oraz w IPLI.

Przez 9 tygodni widzowie będą mogli wybierać między dwoma salami treningowymi (Taniec z gwiazdami – Treningi – sala 1, Taniec z gwiazdami – Treningi – sala 2), w których w szkole tanecznej Egurrola Dance Studio odbywają się próby. Materiały dostępne są bez dodatkowych opłat, a użytkownicy otrzymują przekaz na żywo, bez montażu i bez cenzury.

Przypomnijmy, że w obecnej, czwartej odsłonie telewizyjnego show występują: wokalistka Donatana – Cleo (w parze z Janem Klimentem), serialowa Marysia Rogowska z "M jak miłość" – Małgorzata Pieńkowska (w parze ze Stefano Terrazzino), były reprezentant Polski i siatkarski wicemistrz świata – Łukasz Kadziewicz (w parze z Agnieszką Kaczorowską), znana z produkcji filmowych i telewizyjnych aktorka Anna Cieślak (w parze z Rafałem Maserakiem), idąca "W stronę słońca" wokalistka Ewelina Lisowska (w parze z Tomaszem Barańskim), słynny Nielat z "Pitbulla" i Igor z "Pierwszej miłości" – aktor Rafał Mohr (w parze z Niną Tyrką), pogodynka Telewizji Polsat – Małgorzata Tomaszewska-Słomina (w parze z Robertem Kochankiem), sierżant Marian z "Ojca Mateusza" – aktor Artur Pontek (w parze z Natalią Głębocką), aktorka teatralna i telewizyjna – Magdalena Lamparska (w parze z Kamilem Kuruczko) oraz młody aktor serialu "Pierwsza miłość" – Patryk Pniewski (w parze z Waleriją Żurawlewą). W pierwszym odcinku z programu odpadł wokalista Sławomir Uniatowski (w parze z Magdaleną Soszyńską).

Tancerzy oceniają: pierwsza dama polskiego kina – Beata Tyszkiewicz, sędzia międzynarodowy, "Czarna Mamba" – Iwona Pavlović, wielokrotny Mistrz Świata i Europy w tańcach latynoamerykańskich – Michał Malitowski oraz obdarzony ogromnym talentem zarówno dramatycznym, jak i komediowym – aktor Andrzej Grabowski. Show prowadzi sprawdzony duet: Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający