Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SERIALE TVP PRZEDPREMIEROWO W IPLIDrukuj

IPLA
Użytkownicy telewizji internetowej IPLA mogą oglądać nowe odcinki popularnych seriali Telewizji Polskiej jeszcze przed emisją w telewizji. Materiały dostępne są w pakiecie IPLA PREMIERY na komputerach, smartfonach i tabletach, dekoderach Cyfrowego Polsatu i w Smart TV.

Pakiet IPLA PREMIERY oferuje widzom największej telewizji internetowej premierowe odcinki seriali takich jak: "O mnie się nie martw", "Rodzinka.pl", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na sygnale", "Klan", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex". Perypetie bohaterów produkcji Telewizji Polskiej można oglądać w IPLI przed emisją w telewizji – kolejne premierowe odcinki są publikowane w IPLI zaraz po emisji poprzedniego odcinka na antenach TVP. Po premierze telewizyjnej większość materiałów będzie dostępna bez opłat, za wyjątkiem tytułów "Na dobre i na złe" oraz "O mnie się nie martw", których nowe sezony w całości będą dostępne wyłącznie w pakiecie IPLA PREMIERY.

Pakiet IPLA PREMIERY na okres 30 dni kosztuje 9,90 zł, a dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus 9 zł. Za dostęp do pakietu na okres 90 dni użytkownicy IPLI zapłacą 21,90 zł, a abonenci korzystający z usług Cyfrowego Polsatu 21 zł.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający