Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLEJNY UDANY WEEKEND POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Ten weekend ponownie należał do Telewizji Polsat. W piątkowy wieczór ponad 3,1 mln widzów oglądało drugi odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Dobre wyniki osiągnęły także programy "Twoja twarz brzmi znajomo", "Nasz nowy dom" i "Tylko muzyka. Must be the music".

"Taniec z gwiazdami" był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych z wynikami na poziomie 22% SHR w grupie 4+, i 16,2% SHR w grupie komercyjnej.

Jeszcze większe udziały zanotował sobotni show "Twoja twarz brzmi znajomo", który przyciągnął odpowiednio 22,4% SHR (4+) i 22,3% SHR (16-49), przy oglądalności blisko 2,2 mln widzów. Średnio po 3 odcinkach sobotni show ogląda ponad 2,1 mln widzów, daje to udziały na poziomie 20,9% (4+) oraz 19,2% w grupie wiekowej 16-49.

Ponad 2,4 mln widzów przyciągnął w niedzielne popołudnie trzeci odcinek nowej serii "Naszego nowego domu", który również w czasie emisji był liderem w obu grupach audytoryjnych z wynikiem 18,6% SHR wśród wszystkich badanych i 20,9% SHR w grupie komercyjnej. Po 3 odcinkach piątej serii programu, który pokazuje prawdziwe historie ludzi, którym z pomocą spieszy ekipa budowlana Katarzyny Dowbor – "Nasz nowy dom" ogląda średnio prawie 2,4 mln widzów, przy bardzo wysokich udziałach: 19,1% w 4+, i 22,6% w grupie wiekowej 16-49.

W niedzielne wieczory swoją stałą publiczność ma "Tylko muzyka. Must be the music" – wczorajszy odcinek miał najwyższą oglądalność w tym sezonie, blisko 2,3 mln widzów – tym samym, po 3 odcinkach, 10. edycja show przyciąga średnio ponad 2,2 mln widzów.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający