Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET NA ŻYWO W IPLIDrukuj

IPLA
Wrzesień i październik w największej telewizji internetowej IPLA obfitują w ekscytujące siatkarskie wydarzenia. Po wyczerpującym dla naszej męskiej reprezentacji Pucharze Świata w Japonii nadchodzi czas na Mistrzostwa Europy, w których od 26 września do 4 października będą rywalizowały polskie siatkarki. W IPLI wszystkie mecze Polek widzowie obejrzą na żywo oraz w jakości HD – abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus bez dodatkowych opłat.

W dniach 26 września – 4 października br. wraz z naszymi siatkarkami widzowie przeniosą się do Belgii oraz Holandii. Znajdująca się w grupie A drużyna Jacka Nawrockiego spotka się kolejno z reprezentacją Włoch, Holandii oraz Słowenii.

Siatkarskie rozgrywki naszej żeńskiej reprezentacji podczas Mistrzostw Europy 2015 dostępne są w specjalnie przygotowanym pakiecie – IPLA ME SIATKAREK, którego cena wynosi 14,90 zł oraz 19,68 zł w przypadku wykupienia dostępu poprzez wysłanie SMS-a. Użytkownicy zainteresowani pojedynczym meczem zapłacą 4,90 zł, natomiast abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus obejrzą Mistrzostwa bez dodatkowych opłat.

Rozgrywki naszej żeńskiej reprezentacji w piłce siatkowej widzowie będą mogli obejrzeć także za pośrednictwem pakietu IPLA SPORT, który w ramach kwoty 19,90 zł oferuje całą gamę sportowych wydarzeń – od Eliminacji UEFA Euro 2016 przez mecze Ekstraklasy, I ligi oraz Bundesligi po turnieje siatkarskie, tenisowe, kolarstwo i wyścigi Formuły 1.

Pakiet IPLA ME SIATKAREK jest dostępny na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji na komputerach, urządzeniach mobilnych i telewizorach Smart TV.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający