Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT CHCE UMIEŚCIĆ TRZY KANAŁY NA MUX-8Drukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat wystartowała w trzech konkursach na zagospodarowanie ósmego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-8).


Polsat złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wnioski o udzielenie koncesji na:
* kanał, w którym co najmniej 30 procent tygodniowego czasu nadawania w godzinach 06:00-23:00 zajmą filmy fabularne, seriale i audycje rozrywkowe;
* stację promującą aktywny rozwój człowieka, zawierającą audycje poświęcone zdrowemu stylowi życia, rozwojowi zawodowemu i społecznemu człowieka, a także popularyzującą aktywność fizyczną;
* telewizję poświęconą rozwojowi społeczeństwa, gospodarki, kultury i przemianom obyczajowym we współczesnych warunkach szybkiego rozwoju technicznego i technologicznego.

Co prawda spółka nie walczy o umieszczenie kanału "prezentującego aktualne wydarzenia z różnych stron Polski, a także zawierającego audycje poświęcone idei samorządności i funkcjonowaniu lokalnych społeczności, edukacji obywatelskiej oraz poświęcone różnorodnym działaniom na rzecz interesu publicznego w warunkach pluralizmu poglądów politycznych", jednak w konkursie z nową stacją wystartowała powiązana z Zygmuntem Solorzem – Żakiem, Superstacja.

Rozpoczęcie rozpowszechniania programów nastąpi po zawarciu przez przyszłych nadawców umów na dostęp do sygnału multipleksu z podmiotem wyłonionym w konkursie prowadzonym przez Prezesa UKE na rezerwację jednej częstotliwości w zakresie 174 – 230 MHz.
#1 | Viking dnia 26.09.15 13:56
W końcu się doczekałem. Z przymrużeniem oka
#2 | rafał dnia 27.09.15 15:12
ja bym wolił polsat sport i polsat sport extra w nazemnej w mux8 i zlifidować mobilnom tv cyfrowy polsat to nie jest po czebne
#3 | rafal dnia 27.09.15 15:20
a kiedy w całym polsce mux4 ogulny przeznacie na kanły hd

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający