Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WEEKENDOWE PROGRAMY POLSATU WCIĄŻ ZYSKUJĄ WIDZÓWDrukuj

Polsat (HD)
Piątkowy odcinek programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przyciągnął przed telewizory 3 mln 450 tys. widzów. Był to najchętniej oglądany odcinek tej serii. Największą widownią tej edycji może pochwalić się również "Twoja twarz brzmi znajomo", której sobotni odcinek oglądało 2 mln 250 tys. widzów. Bardzo dobre wyniki notuje wciąż "Nasz nowy dom".

Średnia widownia "Tańca z gwiazdami" to ponad 3,2 mln widzów oraz udziały 22,3% w grupie wszystkich badanych 4+. Taneczne show po trzech odcinkach tej edycji jest liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.

Podczas nadawania programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsat był liderem pasma w obu grupach, osiągając wyniki na poziomie 22,3% SHR wśród wszystkich badanych 4+ i 20,8% SHR w grupie wiekowej 16-49.

"Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontuje najbardziej potrzebującym domy i mieszkania, obejrzało wczoraj 2,6 mln widzów – to najwyższy wynik pod względem widowni w tym sezonie. Przełożyło się to również na wysokie udziały 20,7% w grupie 4+ oraz 23,5% w grupie wiekowej 16-49, a także pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający