Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WEEKENDOWE PROGRAMY POLSATU WCIĄŻ ZYSKUJĄ WIDZÓWDrukuj

Polsat (HD)
Piątkowy odcinek programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przyciągnął przed telewizory 3 mln 450 tys. widzów. Był to najchętniej oglądany odcinek tej serii. Największą widownią tej edycji może pochwalić się również "Twoja twarz brzmi znajomo", której sobotni odcinek oglądało 2 mln 250 tys. widzów. Bardzo dobre wyniki notuje wciąż "Nasz nowy dom".

Średnia widownia "Tańca z gwiazdami" to ponad 3,2 mln widzów oraz udziały 22,3% w grupie wszystkich badanych 4+. Taneczne show po trzech odcinkach tej edycji jest liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.

Podczas nadawania programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsat był liderem pasma w obu grupach, osiągając wyniki na poziomie 22,3% SHR wśród wszystkich badanych 4+ i 20,8% SHR w grupie wiekowej 16-49.

"Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontuje najbardziej potrzebującym domy i mieszkania, obejrzało wczoraj 2,6 mln widzów – to najwyższy wynik pod względem widowni w tym sezonie. Przełożyło się to również na wysokie udziały 20,7% w grupie 4+ oraz 23,5% w grupie wiekowej 16-49, a także pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający