Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNIE: 16 KANAŁÓW HD DOŁĄCZY DO OFERTY CP. DO JAKICH PAKIETÓW?Drukuj

Cyfrowy Polsat
W związku z przełączeniem się na nowoczesny system kompresji MPEG-4, od 1 października br. abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają jeszcze lepszą jakość usług oraz aż 16 dodatkowych kanałów w jakości HD, co zwiększy łączną liczbę stacji HD dostępną na platformie do ponad 60 pozycji.

Cyfrowy Polsat, jako lider technologiczny korzystający z najnowocześniejszych rozwiązań, od października br. będzie świadczył swoje usługi telewizyjne wyłącznie w standardzie kompresji MPEG-4. MPEG-4 pozwala nie tylko na bardziej efektywne wykorzystanie pojemności satelitarnej, ale przede wszystkim na przekazywanie sygnału w zdecydowanie lepszej jakości.

Od 1 października br.:

* aż 12 znanych i lubianych kanałów będzie można oglądać w jakości HD: BBC Earth HD od pakietu Familijnego Max HD, CBS Europa HD od pakietu Film HD, Disney Channel HD i Travel Channel HD od pakietu Familijnego HD, Extreme Sports Channel HD i FightBox HD od pakietu Sport HD, Polsat Food Network HD od pakietu Mini HD (kanały te zastąpią swoje wersje SD), Discovery Turbo Xtra HD od pakietu Familijnego Max HD, Polsat 2 HD i TV4 HD od pakietu Mini HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD od pakietu Rodzinnego HD,

* pojawią się 2 nowe kanały: Nat Geo People HD i Discovery Historia (dostępne od pakietu Familijnego Max HD),

* na listę kanałów operatora zostaną wprowadzone 3 nowe niekodowane kanały muzyczne – 4fun Hits, 4fun Fit&Dance, Stars.tv.

6 października br. w pakiecie Familijnym HD pojawi się nowa odsłona filmowego kanału TCM – TNT, a do pakietu Film HD dołączy TNT HD; 14 października Discovery Science HD wzbogaci pakiet Familijny Max HD, a uwielbiany przez dzieci bajkowy kanał Cartoon Network udostępniony zostanie w jakości HD od pakietu Familijnego HD.

Aktualizacja listy kanałów Cyfrowego Polsatu

W związku z powiększeniem oferty platformy lista kanałów zostanie zaktualizowana – VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa zostanie przesunięta na pozycje 200 – 218, kanały erotyczne na pozycje 900 – 905, a kanały FTA na pozycje 400 – 499. Aby ułatwić poruszanie się po liście, większość kanałów w jakości HD operator umieścił na początku oraz dodatkowo w grupie kanałów HD – od pozycji 111. Lista kanałów zaktualizuje się w dekoderach automatycznie (w razie potrzeby po przełączeniu urządzenia w tryb standby).
#1 | Tomasz dnia 29.09.15 16:15
Wprowadźcię personalizacje kanałów, tak by każdy mógł sobie ustawić jak chce
#2 | mania dnia 29.09.15 16:52
Discovery Historia w Fam MAX HD? To sie popisali
#3 | Baldur dnia 29.09.15 22:14
Familijny max to będzie chyba obecnie najpopularniejszy pakiet w CP, bo 1 X zapiszę sie dość znacząco w polsacie - wejście kilkunastu kanałów w wersji HD. Duży plus.
#4 | Mikser dnia 30.09.15 16:10
A Eleven i Eleven Sports to kiedy będą w CP ? Bo teraz coś trochę ucichła ta sprawa Uśmiech
#5 | bokser dnia 30.09.15 16:36
Ciezko bedzie o te kanaly.
#6 | kotek dnia 01.10.15 02:23
No a program mango kiedy będzie w HD ???

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający