Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNIE: 16 KANAŁÓW HD DOŁĄCZY DO OFERTY CP. DO JAKICH PAKIETÓW?Drukuj

Cyfrowy Polsat
W związku z przełączeniem się na nowoczesny system kompresji MPEG-4, od 1 października br. abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają jeszcze lepszą jakość usług oraz aż 16 dodatkowych kanałów w jakości HD, co zwiększy łączną liczbę stacji HD dostępną na platformie do ponad 60 pozycji.

Cyfrowy Polsat, jako lider technologiczny korzystający z najnowocześniejszych rozwiązań, od października br. będzie świadczył swoje usługi telewizyjne wyłącznie w standardzie kompresji MPEG-4. MPEG-4 pozwala nie tylko na bardziej efektywne wykorzystanie pojemności satelitarnej, ale przede wszystkim na przekazywanie sygnału w zdecydowanie lepszej jakości.

Od 1 października br.:

* aż 12 znanych i lubianych kanałów będzie można oglądać w jakości HD: BBC Earth HD od pakietu Familijnego Max HD, CBS Europa HD od pakietu Film HD, Disney Channel HD i Travel Channel HD od pakietu Familijnego HD, Extreme Sports Channel HD i FightBox HD od pakietu Sport HD, Polsat Food Network HD od pakietu Mini HD (kanały te zastąpią swoje wersje SD), Discovery Turbo Xtra HD od pakietu Familijnego Max HD, Polsat 2 HD i TV4 HD od pakietu Mini HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD od pakietu Rodzinnego HD,

* pojawią się 2 nowe kanały: Nat Geo People HD i Discovery Historia (dostępne od pakietu Familijnego Max HD),

* na listę kanałów operatora zostaną wprowadzone 3 nowe niekodowane kanały muzyczne – 4fun Hits, 4fun Fit&Dance, Stars.tv.

6 października br. w pakiecie Familijnym HD pojawi się nowa odsłona filmowego kanału TCM – TNT, a do pakietu Film HD dołączy TNT HD; 14 października Discovery Science HD wzbogaci pakiet Familijny Max HD, a uwielbiany przez dzieci bajkowy kanał Cartoon Network udostępniony zostanie w jakości HD od pakietu Familijnego HD.

Aktualizacja listy kanałów Cyfrowego Polsatu

W związku z powiększeniem oferty platformy lista kanałów zostanie zaktualizowana – VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa zostanie przesunięta na pozycje 200 – 218, kanały erotyczne na pozycje 900 – 905, a kanały FTA na pozycje 400 – 499. Aby ułatwić poruszanie się po liście, większość kanałów w jakości HD operator umieścił na początku oraz dodatkowo w grupie kanałów HD – od pozycji 111. Lista kanałów zaktualizuje się w dekoderach automatycznie (w razie potrzeby po przełączeniu urządzenia w tryb standby).
#7 | spinacz66 dnia 01.10.15 11:06
Dla czego u mnie nie ma tych nowych 4fun Hits, 4fun Fit&Dance, Stars.tv w ogóle na liście nawet po aktualizacji?
#8 | kotek dnia 01.10.15 11:14
spinacz66 Cierpliwosci, za niedlugo wszystko bedzie juz okej.
#9 | spinacz66 dnia 01.10.15 12:04
luz muzycznych i tak nie oglądam tak tylko pytałem. A czy 13 ulica będzie nadawana w HD?
A i mam jeszcze jedno pytanie bo dużo oglądam NHL online czy na CP można złapać amerykańskie stacje co nadają NHL typu FOX Sport,MSG,SN.NBC itp?
#10 | piesek dnia 01.10.15 13:14
u mnie od rana nie działa ani jeden program. Czarny ekran i zero sygnału :/ jakieś pomysły?
#11 | mania dnia 01.10.15 13:20
@piesek Jak nie masz sygnału w ogóle, to musisz coś mieć z anteną. Posiadasz dekoder HD?
#12 | Marek dnia 01.10.15 16:44
Witam dlaczego nie ma na liście kanałów 4fun Fit&Dance i 4fun Hits?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający