Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWA OFERTA JA+ RODZINA W PLUSIEDrukuj

Plus
JA+ Rodzina to nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z usługą LTE bez limitu danych, a nawet pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego abonamentu i mogą z nich korzystać trzy osoby, a za dodatkową opłatą można dołączyć nawet sześciu kolejnych użytkowników. Oferta będzie dostępna od 7 października br.

JA+ Rodzina, to:
1. Trzy abonamenty: 69,99 zł, 99,99 zł i 129,99 zł ze współdzielonymi usługami.
2. Abonament obejmuje trzy karty SIM.
3. Możliwość dołączenia do umowy kolejnych sześciu osób za 25 zł miesięcznie każda.
4. W ramach abonamentu, w zależności od jego wysokości, klient otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki oraz na numery stacjonarne, duży współdzielony pakiet internetowy, SMSy i MMSy bez limitu.
5. Duże, współdzielone przez wszystkich użytkowników abonamentu, pakiety internetowe: 10 GB, 20 GB oraz 30 GB i LTE bez limitu danych.
6. W najwyższym abonamencie dostępny jest pakiet usług roamingowych na terenie Unii Europejskiej: 360 minut na rozmowy / SMSy / MMSy oraz Internet 500 MB.
7. Do każdej karty SIM aktywowanej w ramach umowy można dokupić w sprzedaży ratalnej smartfon.
8. Wszyscy użytkownicy korzystają z tych samych zasobów, wynikających z oferty bazowej.
9. Klienci przenoszący numer z innej sieci otrzymują nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo.
#1 | Vasztyl dnia 23.10.15 21:49
Bardzo ciekawie prezentuje się szczególnie abo za 99 PLN z 3 kartami. Wychodzi że za 33 pln ma się nielimitowane rozmowy i spory pakiet internetowy. Plus wysoko zawiesił poprzeczkę.
#2 | Menthor dnia 25.10.15 07:41
Oferta rodzinna Plusa bardzo dobra i o dziwo znacząco lepsza od chyba najważniejszego konkurenta czyli Play. Powinno się w niej jeszcze znaleźć kilka smartfonów w specjalnej dla tej taryfy promocyjnej cenie i będzie OK.
#3 | Arcadius dnia 26.10.15 09:01
Play ostatnio reklamuje ale za 154 pln - ofertę rodzinną. Plus ma jeszcze lepszą za 124, a 30 miesięcznie to dość sporo.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający