Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLEJNY ŚWIETNY WEEKEND POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Rośnie popularność jesiennych propozycji Polsatu. Kolejny odcinek tanecznego show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zgromadził największą od początku serii, niemal 3,5-milionową widownię i zanotował rekordowe w sezonie udziały w rynku na poziomie 23,7% wśród wszystkich oglądających oraz 17,1% w grupie komercyjnej. Dało to Polsatowi pozycję lidera w trakcie emisji programu.

Dużą popularnością cieszył się również muzyczny talent show "Tylko muzyka. Must be the music", który obejrzało 2,5 miliona widzów, co również stanowiło najlepszy wynik tej jesieni.

Niekwestionowanymi "jedynkami" swoich pasm w obu grupach audytoryjnych były tradycyjnie programy: prezentujący niesamowite metamorfozy gwiazd "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor wraz z ekipą specjalistów pomaga potrzebującym rodzinom odnowić zrujnowane domy.


Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
#1 | Prokop dnia 13.10.15 14:28
Polsat deklasuje konkurencję i w ciemno mogę stwierdzić, że jesienny sukces ramówkowy będzie do Polsatu należał. Kolejny sezon i ponownie pozycja lidera bez zmian.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający