Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TNT JUŻ NADAJE. ZASTĄPIŁ KANAŁ TCMDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z zapowiedziami, 6 października doszło do zastąpienia kanału TCM stacją TNT. W efekcie rebrandingu, polscy widzowie będą mogli oglądać największe hity filmowe oraz premiery rynkowe produkcji TNT.

Kanał TNT już od dziś zaproponuje polskim widzom wybór największych hitów studia Warner Bros., siostrzanej spółki Turner, czy innych hollywoodzkich wytwórni oraz dotychczas nigdzie nieemitowane własne produkcje TNT.

Więcej o propozycjach TNT pisaliśmy w tym newsie.

Stacja jest dostępna w jakości SD i HD dla abonentów Cyfrowego Polsatu i plasuje się odpowiednio na pozycjach nr 44 i 152 w dekoderach.

Parametry TNT:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.

Parametry TNT HD:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 12,284 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.
#1 | spinacz66 dnia 06.10.15 10:59
Czy jest w planach CP żeby nadawał kanał MGM HD moim zdaniem on jest lepszy od TNT HD ciekawsze tam są filmy?
I czy coś ruszyło się w sprawie Eleven Sport?
Tak obserwuję CP udziela swoich kanałów jak pisaliście po dogadaniu się z NC+ abonenci ich się cieszą ale samo cp dla nas kanałów z NC+ nie raczy się dogadać a przydało by sie chociaż Planete+ czy AleKino+.NC+ nadje te nowe 4fan muzyczne a u nas brak ich
#2 | Jaiek dnia 06.10.15 19:02
Na MGM HD nie liczyłbym, wydaje mi się, że jest on na wyłączność w nc+. O Elevenach jakiś nowych słuchów nie ma, Co do 4fun-ów można wyszukać je samodzielnie. Bez spiny.
#3 | spinacz66 dnia 06.10.15 19:37
Ja się nie spinam pisze tylko jak jest w sprawach jak nas traktuje CP kolega Grzesiek wyżej też to samo potwierdza co ja.Jutro przelecę całą listę na Sagecomie i sprawdzę może ktoś podpowie pod jakimi nr. sie kryją?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający