Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"KREDYT 5-10-20" W PLUS BANKUDrukuj

PlusBank
Z początkiem bieżącego miesiąca Plus Bank wprowadził do swojej oferty kredyt gotówkowy "5-10-20" dedykowany wszystkim użytkownikom Paszportu Korzyści. Promocja kredytu trwa do końca roku. Spłata kredytu dokonywana jest automatycznie z konta osobistego Plus. Wysokość kredytu, w przedziale 5 do 20 tys. zł oraz okres kredytowania - 36 miesięcy, Bank ustalił na podstawie analizy zachowań i potrzeb klientów.

"Kredyt 5-10-20" jest dostępny:
· w Oddziałach Plus Banku,
· w Bankowych Stanowiskach Sprzedaży,
· w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 801 44 55 66 lub 61 8461 461,
· poprzez serwis paszportkorzysci.pl

Paszport Korzyści to unikalny program lojalnościowy dla obecnych klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku oraz ich bliskich, gwarantujący dostęp do specjalnych usług, ofert, a także rozrywki. Posiadacze Paszportu Korzyści otrzymują atrakcyjne zniżki na produkty Partnerów Programu, czyli wiodących firm z takich branż jak: handel detaliczny, ubezpieczenia, zdrowie i gastronomia.

Uczestnicy Programu Paszport Korzyści mogą również skorzystać z promocji na produkty Plus Banku, m.in. z promocyjnie oprocentowanego kredytu gotówkowego lub ze specjalnej oferty Konta Plus dzięki któremu klient może obniżyć swoje rachunki w Cyfrowym Polsacie i Plusie. Uczestnicy Programu mogą też brać udział w konkursach i loteriach, a dzięki temu wygrywać atrakcyjne nagrody.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający