Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DECYDUJĄCE SPOTKANIA EL. ME, W TYM MECZE POLAKÓW W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Kluczowe, ostatnie dwa mecze Szkocja – Polska i Polska – Irlandia w ramach eliminacji Euro 2016, 8 i 11 października pokażą Polsat i Polsat Sport. Przedmeczowe studia rozpoczną się w Polsacie Sport o godzinie 19:00, a w Polsacie od godziny 20:00. Polacy są wiceliderem grupy D. W 9. i 10. kolejce kanały sportowe Polsatu pokażą 20 spotkań na żywo.

Reprezentacja Polski może sobie zapewnić awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy we Francji, już w czwartek jeśli pokona na wyjeździe Szkocję, a Niemcy wygrają z Irlandią. Każdy inny wynik będzie oznaczał walkę o awans do ostatniego meczu z Irlandią, którą podejmiemy na Stadionie Narodowym w Warszawie w najbliższą niedzielę. Przed rokiem Polacy zremisowali w Warszawie ze Szkocją 2:2, a wiosną z Dublina wywieźli remis 1:1.

Oba spotkania skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. W studio gośćmi Bożydara Iwanowa będą Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski i Wojciech Kowalczyk a materiały reporterskie przygotują Marcin Feddek i Mateusz Majak. Studio przed oboma spotkaniami w Polsacie Sport rozpocznie się o godzinie 19:00, a w Polsacie godzinę później.

W 9. i 10. kolejce spotkań eliminacyjnych do Euro 2016 kanały sportowe Polsatu pokażą 20 spotkań na żywo, a wśród nich kilka najciekawszych: Ukraina - Hiszpania (Polsat Sport, poniedziałek, godz. 20:35), Holandia - Czechy (Polsat Sport, wtorek, godz. 20:35), Czechy - Turcja (Polsat Sport Extra, sobota, godz. 20:35), Serbia – Portugalia (Polsat Sport Extra, niedziela godzina 17:50), Turcja – Islandia (Polsat Sport Extra, wtorek, godzina 20:35), Portugalia – Dania (Polsat Sport News, czwartek godzina 20:35), Włochy – Norwegia (Polsat Sport News, wtorek, godzina 20:35). Od czwartku do wtorku Polsat Sport i Polsat Sport News o 23:30 pokażą godzinny magazyn ze skrótami rozegranych danego dnia wszystkich spotkań eliminacyjnych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający