Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RUSZAJĄ ME W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN. TRANSMISJA W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News pokażą rozpoczynające się w piątek Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski, a także czołowych drużyn Starego Kontynentu: Włoch, Rosji, Bułgarii, Francji czy Serbii.


Łącznie kanały sportowe Polsatu pokażą wszystkie 48 spotkań rozgrywanych we Włoszech i Bułgarii mistrzostw.

Polacy zmagania rozpoczną w fazie grupowej meczami z Belgią, Słowenią i Białorusią. Wszystkie mecze naszej reprezentacji będzie można zobaczyć w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Spotkania skomentuje Tomasz Swędrowski, a w studio gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. stali siatkarscy eksperci kanału: Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Ryszard Bosek i Łukasz Kadziewicz.

Pozostałe mecze turnieju skomentują się m.in. Przemysław Iwańczyk, Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski, Marek Magiera, Marta Gula, Damian Dacewicz i Tomasz Wójtowicz.

Polacy to aktualni Mistrzowie Świata, a na Mistrzostwach Europy swój największy sukces święcili w 2009 roku sięgając po złoto. Tytułu sprzed dwóch lat broni reprezentacja Rosji. Finał Mistrzostw Europy – 18 października.

Mecze Polaków w fazie grupowej - Polsat Sport i Polsat Sport News:

9.10.2015 (piątek) Polska – Belgia godzina 18:30
10.10.2015 (sobota) Polska – Słowenia godzina 18:30
11.10.2015 (niedziela) Polska – Białoruś godzina 16:00

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn śledzić będzie można także w telewizji internetowej IPLA.
#1 | Prokop dnia 13.10.15 14:02
Trzy pierwsze mecze ME ,mimo różnych nieprzyjemnych atrakcji mamy na plus i oby tak dalej. Nasi dobrze grają, Polsat dobrze komentuje i mamy sukces.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający