Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 7,6 MLN WIDZÓW MECZU SZKOCJA - POLSKA W POLSACIE I PSDrukuj

Polsat (HD)
Ponad 7,6 mln widzów średnio oglądało na antenach Polsatu i Polsatu Sport wczorajsze starcie Polski w Glasgow z reprezentacją Szkocji. Polacy po emocjonującym meczu i golu w ostatniej akcji Roberta Lewandowskiego zremisowali 2:2. O awans do przyszłorocznego Euro we Francji, powalczą w niedzielę w ostatnim meczu eliminacji z Irlandią.

Na antenie Telewizji Polsat mecz śledziło średnio 6 mln 620 tys. widzów, a 1 mln widzów oglądało transmisję w Polsacie Sport. Spotkanie śledził co drugi widz oglądający telewizję, a dokładnie 54,3% SHR w grupie komercyjnej i 47,5% SHR wśród wszystkich badanych. Ponad 15 mln to liczba widzów, którzy oglądali co najmniej 5 minut meczu.

Mecz komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a w studio gośćmi Bożydara Iwanowa byli Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk.
#1 | grzesiek dnia 10.10.15 09:25
Czym tu sie chwalic? Chyba tylko tym, ze macie prawa do reprezentacji. Gdyby owe prawa mial np Focus, widownia bylaby identyczna. Czyz nie tak?
#2 | Prokop dnia 13.10.15 13:42
Polacy dają radę w tym eliminacjach, aż się miło ogląda. Tym bardziej miło, że oprawa dziennikarsko-komentatorska na Polsacie jest w całkiem całkiem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający