Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

10,3 MLN WIDZÓW MECZU POLSKA - IRLANDIA W POLSACIE I PSDrukuj

Polsat (HD)
Rekord - 10 mln 300 tys. widzów to średnia oglądalność meczu Polska – Irlandia w Polsacie i Polsacie Sport. Ostatnie, decydujące o awansie spotkanie eliminacji Euro 2016 zgromadziło największą widownię spośród wszystkich spotkań kwalifikacji.

Imponujący zasięg niemal 15 milionów widzów, którzy choć przez 5 minut oglądali spotkanie Polska - Irlandia na antenie Polsatu, przełożył się na bardzo wysokie udziały. Łącznie w Polsacie i w Polsacie Sport mecz zgromadził 57,6% SHR w grupie 4+ i aż 62,1% SHR w grupie 16-49. Na antenie Telewizji Polsat mecz śledziło średnio ponad 9,1 mln widzów, a ponad 1,1 mln oglądało transmisję w Polsacie Sport.

Grająca z ogromnym zaangażowaniem reprezentacja Polski pokonała na Stadionie Narodowym w Warszawie zespół Irlandii 2:1 po bramkach Grzegorza Krychowiaka i Roberta Lewandowskiego.

Mecz komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a w studio gośćmi Bożydara Iwanowa byli reprezentacyjni piłkarze: Maciej Żurawski, Wojciech Kowalczyk i Tomasz Łapiński.
#1 | Prokop dnia 13.10.15 12:27
Widząc takie liczby Polsat ani przez chwilę nie może żałować, że zdecydował się na zakup praw do tych meczy. A jednocześnie przyznać trzeba, że dobrze się piłkę na Polsacie ogląda a i nasi grają jakoś lepiej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający