Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

RUSZYŁ PORTAL POLSATNEWS.PLDrukuj

Polsat News (HD)
W niedzielny wieczór, pod adresem www.polsatnews.pl, ruszył nowy portal informacyjny kanałów newsowych Polsatu. Szefem redakcji serwisu jest Beata Drozdowska-Wolska, a szefem projektu Jerzy Sikora.


Polsatnews.pl zasilany jest głównie materiałami własnymi stworzonymi wyłącznie na potrzeby portalu, materiałami informacyjnymi z trzech anten: Polsatu, Polsat News i Polsat News 2 oraz z kanałów będących w portfolio Polsatu, m.in. Polsat Sport. Na łamach strony, podobnie jak na telewizyjnych antenach, internauci zobaczyć mogą relacje wideo z aktualnych wydarzeń z kraju i ze świata i nie tylko z wydarzeń politycznych, ale także społecznych i kulturalnych. W serwisie można też znaleźć materiały archiwalne. Znajduje się też zakładka dla internautów umożliwiająca im przesyłanie informacji, zdjęć i filmów wideo. www.polsatnews.pl dostępny jest zarówno przez stronę www, jak i wersję mobilną.
#1 | AR HD dnia 19.10.15 10:27
Prezentuje się b. ładnie.
#2 | Prokop dnia 22.10.15 13:52
Czekaliśmy długo, ale warto było. Serwis prezentuje się bardzo dobrze. Będzie dobrym uzupełnieniem informacyjnych stacji Polsatu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający