Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BARDZO DOBRE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI WEEKENDOWYCH PROGRAMÓW POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" po raz kolejny uzyskał bardzo dobry wynik. Taneczne show obejrzało ponad 3 mln 300 tys. widzów. Bardzo dobrze pod względem oglądalności zaprezentowały się także "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Nasz nowy dom".

W piątkowy wieczór, podczas emisji "Tańca z gwiazdami", Polsat był liderem w grupie wszystkich badanych 4+, z wynikiem 21,3% SHR.

Świetny wynik osiągnął sobotni show "Twoja twarz brzmi znajomo", który oglądało tym razem prawie 2,44 mln widzów. Dało to stacji udział na poziomie 22,3% w grupie 4+ oraz 18,6% w grupie komercyjnej – i przede wszystkim pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych w trakcie nadawania programu. Pod względem widowni był to najlepszy odcinek w tym sezonie.

Liderem w niedzielne popołudnie okazał się program "Nasz nowy dom", którego udziały sięgnęły 19,4% w grupie 4+ i 20,7% w grupie wiekowej 16-49. Program Katarzyny Dowbor oglądało wczoraj ponad 2,6 mln widzów.
#1 | Prokop dnia 22.10.15 13:49
DWTS, TTBZ i NND notują dobre wyniki oglądalności i myślę, że można być pewnym, że pojawią się także w kolejnym sezonie, by zapewnić Polsatowi pozycję lidera także i wiosennej ramówki.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający