Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

BARDZO DOBRE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI WEEKENDOWYCH PROGRAMÓW POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" po raz kolejny uzyskał bardzo dobry wynik. Taneczne show obejrzało ponad 3 mln 300 tys. widzów. Bardzo dobrze pod względem oglądalności zaprezentowały się także "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Nasz nowy dom".

W piątkowy wieczór, podczas emisji "Tańca z gwiazdami", Polsat był liderem w grupie wszystkich badanych 4+, z wynikiem 21,3% SHR.

Świetny wynik osiągnął sobotni show "Twoja twarz brzmi znajomo", który oglądało tym razem prawie 2,44 mln widzów. Dało to stacji udział na poziomie 22,3% w grupie 4+ oraz 18,6% w grupie komercyjnej – i przede wszystkim pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych w trakcie nadawania programu. Pod względem widowni był to najlepszy odcinek w tym sezonie.

Liderem w niedzielne popołudnie okazał się program "Nasz nowy dom", którego udziały sięgnęły 19,4% w grupie 4+ i 20,7% w grupie wiekowej 16-49. Program Katarzyny Dowbor oglądało wczoraj ponad 2,6 mln widzów.
#1 | Prokop dnia 22.10.15 13:49
DWTS, TTBZ i NND notują dobre wyniki oglądalności i myślę, że można być pewnym, że pojawią się także w kolejnym sezonie, by zapewnić Polsatowi pozycję lidera także i wiosennej ramówki.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający