Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NonStop 24 KANAŁEM SUPERSTACJI NA MUX-8Drukuj

Superstacja (HD)
Superstacja złożyła wniosek do KRRiT o wydanie koncesji na nadawanie na MUX-8 dla kanału NonStop 24 prezentującego aktualne wydarzenia z różnych regionów całej Polski. Fundamentem programu będą audycje informacyjne, publicystyczne, a także rozrywkowe.

Elementem wyróżniającym propozycję Superstacji jest bardzo wysoki udział w proponowanej stacji produkcji polskich i europejskich, które będą stanowiły zdecydowaną większość oferty kanału.

"Superstacja posiada bogate doświadczenie i jest przygotowana do produkcji programu o zasięgu ogólnopolskim, zarówno pod względem redakcyjnym, jak i organizacyjnym i technicznym. Istotną częścią oferty programowej będą również inne rodzaje audycji w tym filmy dokumentalne" - mówi Adam Stefanik prezes zarządu Superstacji.

Wniosek Superstacji o koncesję na MUX-8 zakłada również przystosowanie całości programu dla potrzeb osób niesłyszących i niedosłyszących.

W ubiegłym roku Superstacja zakończyła proces modernizacji technicznej współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i obecnie cała produkcja jest realizowana w formacie 16:9 i w standardzie HD. Równie nowoczesny standard nadawania przewidywany jest dla kanału NonStop 24.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający