Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

DEBATA OŚMIU KOMITETÓW WYBORCZYCH W POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Przedstawiciele wszystkich ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych spotkają się jutro w specjalnym wydaniu programu "Państwo to My". Debatę poprowadzi Jarosław Gugała. Początek o godz. 19:30 w Polsat News i na portalu polsatnews.pl.

Program odbędzie się w specjalnie przygotowanym na tę okazję studiu. Politycy będą mieć więcej czasu na wypowiedź niż podczas wtorkowej debaty. Członkowie komitetów przedstawią swoje propozycje dotyczące dziewięciu zagadnień. Są to: budżet państwa; renty, emerytury i zasiłki; służba zdrowia; emigracja - imigracja; Rosja i Ukraina; terroryzm, fundamentalizm religijny; Polska konkurencyjna; zarobki i prawa pracownicze; bezpieczeństwo energetyczne.

Rozmowę zakończy tzw. hyde park. Politycy będą mogli wypowiedzieć się na dowolny, ważny lub ciekawy z ich punktu widzenia temat. O 19:30 na polsatnews.pl uruchomiona zostanie też sonda, dzięki której - głosując na dany komitet - widzowie i użytkownicy wybiorą zwycięzcę debaty.


Informuje: polsatnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający