Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT BEZ KANAŁU ACTIVE FAMILYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Szykujący się do startu kanał Active Family na razie nie dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu. Sygnał stacji będzie kodowany, a to oznacza, że abonenci nie uzyskają do niej dostępu, nawet po samodzielnym wyszukaniu. Jak zapewnia nadawca, Active Family pojawi się w nc+, Orange i w wielu sieciach kablowych.

Przypomnijmy, że kanał Active Family powstanie z przekształcenia stacji Family Sport, która kierowała swój program do ludzi, dla których sport i aktywny wypoczynek jest codziennością, ale też dla tych, którzy chcieliby zacząć i nie wiedzą jak oraz dla tych, którzy jeszcze nie przypuszczają, że ruch może być ich sposobem na życie. Nadawcą kanału jest spółka R.D.F. Broadcasting.


Screen z Facebooka Acive Family


Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 11,662 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.
#1 | Ja dnia 26.10.15 18:36
Jak zwykle.
#2 | Wit dnia 26.10.15 18:37
"Szykujący się do startu kanał ............... na razie nie dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu" - tak powinny zaczynać się newsy dotyczące nowych kanałów po polsku startujących na satelicie Hot Bird. CP "nieźle" traktuje swoich klientów!!!! Jak już ich złapią, to myślą, że mają ich na wieczność i rozwój oferty programowej mają gdzieś. Te pseudo zmiany z 01.10.2015 tak naprawdę niewiele zmieniły, a nowy program od czasu do czasu też by się przydał!!! Zobaczycie - kiedyś nc+ swoja ofertą zacznie przejmować waszych abonentów i wcale się temu nie będę dziwił, bo sam się ku temu (przejściu do nc+) powoli skłaniam.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający