Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ŚWIĄTECZNE ZESTAWY W OFERCIE INTERNETOWEJ PLUSADrukuj

Plus
W ofercie internetowej Plusa pojawiają się nowe świąteczne zestawy. Świąteczny zestaw domowy to Smart TV, domowy router LTE, bezprzewodowa kamera oraz domowy serwer plików z dyskiem 1 TB. Świąteczny zestaw mobilny to tablet ze smartfonem. Oba zestawy są z ofertą internetową JA+ Power LTE i będą dostępne od 9 listopada br.

Świąteczny zestaw domowy:

1. Smart TV LG LF590V 49’’ doskonale zastąpi zarówno stary telewizor, jak i laptop. Można na nim oglądać filmy w wysokiej jakości, ale również własne zdjęcia i wideo, a także przeglądać strony internetowe.
2. Router domowy LTED-Link DWR-921E pozwala na transmisję danych z prędkością do 150 Mb/s i zapewnia Wi-Fi w domu. Router zapewnia dostęp do Internetu dla urządzeń w zestawie oraz łączność między nimi.
3. Domowy serwer plików D-Link DNS-320L z dyskiem Western Digital WD Purple o pojemności 1 TB. Jedno miejsce do gromadzenia rodzinnych zdjęć, wideo i muzyki. Pozwala na zapisywanie i archiwizowanie danych oraz udostępnianie plików do urządzeń mobilnych, Smart TV i komputera PC. Dzięki specjalnej aplikacji mobilnej umożliwia również dostęp do serwera spoza domu.
4. Bezprzewodowa kamera IP D-Link DCS-942L pozwala na monitorowanie obrazu zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Usługa mydlink ułatwia dostęp do kamery z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Zapis wideo jest możliwy przez 24 godziny na dobę, według samodzielnie ustalonego harmonogramu, bądź po wykryciu ruchu przez czujkę PIR.

Świąteczny zestaw domowy dostępny jest za 0 zł na start w promocji "JA + Power LTE 40 GB" i "Dodatkowe urządzenie za 0 zł na start. (24/36/48 RAT)". Opłata miesięczna za cały zestaw w ramach programu smartDOM to tylko 100 zł (25,01 zł za abonamenty i 74,99 zł za sprzęt w ofercie na 48 rat). Zestaw dostępy jest również w wersji bez telewizora.

Świąteczny zestaw mobilny:

Zestaw tablet Huawei MediaPad T1 8.0 LTE oraz smartfon Huawei Y635 dostępny jest za 0 zł na start w ofercie "JA + Power LTE 40 GB" i "Dodatkowe urządzenie za 0 zł na start. (24/36/48 RAT)". Opłata miesięczna za cały zestaw w ramach programu smartDOM to 57 zł (25,01 zł abonamenty i 31,99 zł za sprzęt w ofercie na 36 rat).

Ja + Power LTE 40 GB, to:
1. Pakiet 40 GB na wszystkie technologie.
2. LTE:
* bez limitu danych,
* najszybsze LTE w Polsce - nawet do 150 Mb/s,
* ponad 91 % Polaków w zasięgu LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu.
3. HBO GO bez opłat przez 2 miesiące, a następnie 20 zł miesięcznie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający