Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT PRZEGRAŁ WALKĘ O MUX-8Drukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat nie umieści swoich stacji na ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-8). Przypomnijmy, że spółka wystąpiła do KRRiT o koncesje na kanały: Polsat Show, Polsat Vita i Polsat Evo. Dodajmy, że w konkursie z telewizją NonStop 24 startowała powiązana z Zygmuntem Solorzem-Żakiem Superstacja.

Decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na MUX-8 znajdą się: TV# (TV Spektrum - Grupa ZPR Media), Zoom TV (Cable Television Network & Partners - PIKE), WP1 (Grupa Wirtualna Polska) i Kiwi TV (Green Content - Agora). Więcej o tematyce nowych stacji i możliwość skomentowania wyboru na naszym forum dyskusyjnym.

Nie wiadomo, czy Polsat mimo przegranej w konkursie uruchomi nowe projekty. Cały czas na start czekają Polsat Film 2 oraz Polsat 1, który według ostatnich informacji serwisu cyfrowypolsatnews.pl ruszy w grudniu. W przyszłym roku wystartować ma pięć innych kanałów: Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, Polsat Docu, Polsat Reality i Polsat X .
#1 | AR HD dnia 06.11.15 09:56
Widać, że Krajowej Radzie się spieszyło, by wszystko było wiadomo jeszcze w tej kadencji Sejmu - rozdanie polityczne, to nie ma wątpliwości. Szkoda, że ofiarami tego są: A+E, Polsat i Discovery.
#2 | Viking dnia 06.11.15 16:36
Żałuję Superstacji, ale na pewno nie badziewia od Polsatu. Uśmiech
#3 | stefan dnia 15.11.15 21:41
**** polsat i kroka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający