Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŚWIĄTECZNE PROMOCJE W MIXOWYCH OFERTACH PLUSADrukuj

Plus
Od poniedziałku, 9 listopada w mixowych ofertach sieci Plus – JA+ MIX oraz Plush Mix pojawią się dwa razy większe pakiety Internetu oraz wymarzone prezenty na święta.

Wśród nich smartfon Huawei P8 Lite, o którym mówi się, że "jest wyrazem koncepcji łączenia piękna wynikającego z prostoty i minimalizmu oraz komfortu użytkowania na co dzień" oraz tablet Huawei MediaPad T1 8.0.

Huawei P8 Lite to pracujący na systemie Android smartfon typu Dual SIM z aż ośmiordzeniowym procesorem 1,2 GHz. Ma ekran 5’’ HD, aparat 13 Mpix i tylko 7,7 mm grubości. Huawei P8 Lite dostępny będzie za 1 zł w obu ofertach MIX 50 zł Elastyczna.

Wśród prezentów na święta w Plus Mixie znalazł się również tablet Huawei MediaPad T1 8.0 na systemie Android z czterordzeniowym procesorem 1,2GHz, wyświetlaczem 8’’ LCD oraz aparatem 5 MPix i obsługujący transmisję danych LTE, 3G i WiFi.

Dostępna jest też cała gama super smartfonów, które znalazły się także pod choinką u Plusha w jego ofercie mixa.

Szczegóły ofert po zmianach prezentują się następująco:

# W JA+ MIX w doładowaniu za 60 zł podwojony został pakiet internetowy i wynosi teraz 2 GB.

# W Plush Mix powróciło doładowanie za 40 zł i zwiększone zostały pakiety internetowe w doładowaniu 50 zł i 60 zł odpowiednio do 2 GB i 3 GB.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający