Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

MOC PREZENTÓW OD CYFROWEGO POLSATU NA ŚWIĘTADrukuj

Cyfrowy Polsat
Największa platforma satelitarna właśnie wystartowała z nową ofertą telewizyjną. Na klientów, którzy w najbliższym czasie podpiszą umowę z operatorem, czekają m.in. telewizory LG Smart TV Full HD już za 0 zł na start, wszystkie kanały nawet przez 6 miesięcy bez dodatkowych opłat oraz rabaty 50% w ramach programu oszczędnościowego smartDOM.

Telewizja satelitarna z Internetem i telewizorem na Gwiazdkę

Oferta świąteczna Cyfrowego Polsatu to moc prezentów dla całej rodziny. Ponad 170 kanałów, na start przez 6 miesięcy bez opłat, pozwoli spędzić długie, zimowe wieczory w towarzystwie rodziny i przyjaciół na wspólnym oglądaniu światowej klasy programów. Świetnym uzupełnieniem dla fanów dobrego kina oraz najlepszego sportu na żywo będą Pakiet VOD i IPLA MIX, które w tej ofercie również są dostępne aż przez 6 miesięcy w prezencie.

Kolejna nowość to nowoczesne telewizory LED – LG Smart TV 49” Full HD i LG Smart TV 55’’ Full HD – które na Gwiazdkę można kupić już za 0 zł na start. Funkcja "smart" umożliwi dostęp do przeglądarki internetowej oraz licznych aplikacji i gier, z których korzystanie jest dużo łatwiejsze dzięki bezprzewodowemu połączeniu z Internetem.

Telewizor jest dostępny w ramach promocji "Tablety lub telewizor z Internetem i telewizją w Cyfrowym Polsacie" dla klientów, którzy wybiorą co najmniej pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,99 zł/mies., zapewniający dostęp do 168 kanałów. Do oferty można wówczas dobrać wybrany produkt LG na raty – za 0 zł na start i z 48 ratami o stałej wysokości, odpowiednio 45 zł dla LG Smart TV 49” Full HD i 55 zł dla LG Smart TV 55” Full HD. Z propozycji, wybierając odpowiedni model telewizora, mogą skorzystać zarówno obecni abonenci, jak i nowi klienci operatora.

Łącz usługi, spakuj więcej prezentów

Święta z Cyfrowym Polsatem to radość tworzenia wielu prezentów i łączenia usług. Można skorzystać z gotowych zestawów urządzeń (a wśród nich telewizory, tablety, laptopy, smartfony, routery i modemy) i usług – telewizyjnych, telefonicznych czy Internetu LTE – lub skomponować własny zestaw odpowiadający potrzebom swojej rodziny. W programie smartDOM drugą usługę klient otrzyma za połowę ceny, a trzecią nawet za 1 zł/mies. – przez całą umowę.

Polecany zestaw świąteczny w programie oszczędnościowym smartDOM w cenie 89,99 zł/mies.:

* Telewizja – 171 kanałów dla całej rodziny z HBO i HBO GO (z premierowymi odcinkami kolejnej polskiej produkcji HBO "Pakt"), przez 6 miesięcy bez opłat (po rabacie jedynie 44,99 zł/mies.);
* Telewizor – LG Smart TV 49” Full HD za 0 zł na start (oraz 48 rat po 45 zł/mies.);
* Pakiet VOD i IPLA MIX w prezencie przez 6 miesięcy (w tym dostęp do światowego kina i ekskluzywnych wydarzeń sportowych na żywo);
* Dekoder PVR HD za 49 zł (z opcją nagrywania ulubionych programów);
* 10 GB danych Internetu Power LTE w prezencie (do wykorzystania przez całą umowę);
* Modem HSPA+ za 1 zł.

Standardowa cena za zestaw wynosi 134,99 zł/mies.
#1 | Baldur dnia 29.11.15 11:00
Bardzo dobra oferta polsatu, który obiecał, że jego sztandarowy program lojalnościowy - smartdom osiągnie milion na koniec roku. Widać, że bardzo im na tym zależy i te oferty to potwierdzają.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający