Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MOC PREZENTÓW OD CYFROWEGO POLSATU NA ŚWIĘTADrukuj

Cyfrowy Polsat
Największa platforma satelitarna właśnie wystartowała z nową ofertą telewizyjną. Na klientów, którzy w najbliższym czasie podpiszą umowę z operatorem, czekają m.in. telewizory LG Smart TV Full HD już za 0 zł na start, wszystkie kanały nawet przez 6 miesięcy bez dodatkowych opłat oraz rabaty 50% w ramach programu oszczędnościowego smartDOM.

Telewizja satelitarna z Internetem i telewizorem na Gwiazdkę

Oferta świąteczna Cyfrowego Polsatu to moc prezentów dla całej rodziny. Ponad 170 kanałów, na start przez 6 miesięcy bez opłat, pozwoli spędzić długie, zimowe wieczory w towarzystwie rodziny i przyjaciół na wspólnym oglądaniu światowej klasy programów. Świetnym uzupełnieniem dla fanów dobrego kina oraz najlepszego sportu na żywo będą Pakiet VOD i IPLA MIX, które w tej ofercie również są dostępne aż przez 6 miesięcy w prezencie.

Kolejna nowość to nowoczesne telewizory LED – LG Smart TV 49” Full HD i LG Smart TV 55’’ Full HD – które na Gwiazdkę można kupić już za 0 zł na start. Funkcja "smart" umożliwi dostęp do przeglądarki internetowej oraz licznych aplikacji i gier, z których korzystanie jest dużo łatwiejsze dzięki bezprzewodowemu połączeniu z Internetem.

Telewizor jest dostępny w ramach promocji "Tablety lub telewizor z Internetem i telewizją w Cyfrowym Polsacie" dla klientów, którzy wybiorą co najmniej pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,99 zł/mies., zapewniający dostęp do 168 kanałów. Do oferty można wówczas dobrać wybrany produkt LG na raty – za 0 zł na start i z 48 ratami o stałej wysokości, odpowiednio 45 zł dla LG Smart TV 49” Full HD i 55 zł dla LG Smart TV 55” Full HD. Z propozycji, wybierając odpowiedni model telewizora, mogą skorzystać zarówno obecni abonenci, jak i nowi klienci operatora.

Łącz usługi, spakuj więcej prezentów

Święta z Cyfrowym Polsatem to radość tworzenia wielu prezentów i łączenia usług. Można skorzystać z gotowych zestawów urządzeń (a wśród nich telewizory, tablety, laptopy, smartfony, routery i modemy) i usług – telewizyjnych, telefonicznych czy Internetu LTE – lub skomponować własny zestaw odpowiadający potrzebom swojej rodziny. W programie smartDOM drugą usługę klient otrzyma za połowę ceny, a trzecią nawet za 1 zł/mies. – przez całą umowę.

Polecany zestaw świąteczny w programie oszczędnościowym smartDOM w cenie 89,99 zł/mies.:

* Telewizja – 171 kanałów dla całej rodziny z HBO i HBO GO (z premierowymi odcinkami kolejnej polskiej produkcji HBO "Pakt"), przez 6 miesięcy bez opłat (po rabacie jedynie 44,99 zł/mies.);
* Telewizor – LG Smart TV 49” Full HD za 0 zł na start (oraz 48 rat po 45 zł/mies.);
* Pakiet VOD i IPLA MIX w prezencie przez 6 miesięcy (w tym dostęp do światowego kina i ekskluzywnych wydarzeń sportowych na żywo);
* Dekoder PVR HD za 49 zł (z opcją nagrywania ulubionych programów);
* 10 GB danych Internetu Power LTE w prezencie (do wykorzystania przez całą umowę);
* Modem HSPA+ za 1 zł.

Standardowa cena za zestaw wynosi 134,99 zł/mies.
#1 | Baldur dnia 29.11.15 11:00
Bardzo dobra oferta polsatu, który obiecał, że jego sztandarowy program lojalnościowy - smartdom osiągnie milion na koniec roku. Widać, że bardzo im na tym zależy i te oferty to potwierdzają.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający