Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: PONAD 6,8 MLN WYPRODUKOWANYCH DEKODERÓW, KLUCZOWA WSPÓŁPRACA Z ADBDrukuj

Cyfrowy Polsat
Do końca września 2015 roku włącznie linie produkcyjne Cyfrowego Polsatu opuściło w sumie ponad 6,8 mln dekoderów, w tym 5,2 mln HD - poinformował operator. Kluczowa jest współpraca z ADB, dzięki której odbiorniki satelitarne produkowane przez CP wkrótce otrzymają nowoczesne oprogramowanie.


Cyfrowy Polsat wdroży do produkowanych przez siebie dekoderów oprogramowanie firmy ADB oparte o rozwiązania telewizji zintegrowanej i spersonalizowanej, udostępniając zupełnie nowy sposób nawigacji i interakcji. Partnerstwo z ADB wspiera działania mające na celu zapewnianie klientom Cyfrowego Polsatu coraz to bardziej zaawansowanych usług telewizyjnych, odpowiadających na ich rosnące potrzeby związane z dostępnością telewizji w dowolnym miejscu i czasie.


O współpracy z ADB pisaliśmy szerzej w tym newsie.
#1 | Baldur dnia 02.12.15 18:49
Liczba wyprodukowanych dekoderów świadczy o tym, że polsat poważnie podchodzi do tematu unifikacji swojego sprzętu. I to chyba dobre rozwiązanie. Współpraca z ADB to kolejny plus.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający