Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AGATA TADRA SZEFEM DZIAŁU AUTOPROMOCJI I OPR. ANTENOWEJ POLSATU (foto)Drukuj

Polsat (HD)
Agata Tadra od listopada br. objęła stanowisko Szefa Działu Autopromocji i Oprawy Antenowej Telewizji Polsat, który obok działów: Promocji, Public Relations oraz Badań i Analiz wchodzi w skład Pionu Marketingu.

"Telewizja Polsat jest obecnie liderem rynku, systematycznie umacnia swoją pozycję i popularność wśród widzów. Skuteczne działania marketingowe, w tym autopromocyjne są niezwykle istotnym elementem budowania sukcesu naszej stacji. Po dwóch latach bliskiej współpracy z Agatą uznałam, że jest już gotowa do samodzielnego kierowania tym obszarem. Będzie odpowiedzialna za Autopromocję i Oprawę anteny głównej, jak i kanałów tematycznych" – powiedziała Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Dyrektor Pionu Marketingu Telewizji Polsat oraz Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu.


Agata Tadra

Agata Tadra posiada bardzo bogate doświadczenie i kompetencje w obszarze realizacji kompleksowych działań promocyjnych produkcji telewizyjnej i reklamowej. Z Polsatem związana od 2013 roku, wcześniej pracowała w Grupie TVN. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również podyplomowe studia Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający