Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FISZKI W PLUSHUDrukuj

Plush
Już od dziś w ramach Strefy Plusha można otrzymać kod do darmowych fiszek w aplikacji REBEL.TO i to do końca roku szkolnego. Fiszki to zestawy pytań i odpowiedzi, które służą do uczenia się i utrwalania wiedzy z wybranego przedmiotu i podręcznika.

W Strefie Plusha zawsze dzieję się coś nowego i tym razem można przygarnąć darmowe fiszki w aplikacji mobilnej REBEL.TO. Trzeba tylko mieć numer w Plushu lub, jeśli przez przypadek jeszcze tak nie jest, kupić starter Plusha. Trzeba się spieszyć, bo liczba kodów jest ograniczona.

Jak zdobyć darmowy dostęp do fiszek?

1. Trzeba mieć numer na kartę w taryfie Plush bez limitu albo numer mix w taryfie Plush Mix i posiadać ważne konto na usługi wychodzące.
2. Wysłać bezpłatnego SMSa o treści FISZKI na numer 80009. Wysłana zostanie zwrotna wiadomość z kodem promocyjnym, dzięki któremu będzie można pobrać darmowe fiszki do konkretnego podręcznika w aplikacji REBEL.TO.
3. Aby pobrać darmowe fiszki w aplikacji REBEL.TO powinna być zainstalowana aplikacja REBEL.TO na smartfonie - aplikację można pobrać z GooglePlay lub AppStore - i wpisać otrzymany kod w wyznaczonym miejscu i już można korzystać z darmowych fiszek.
4. Pamiętać należy jednak, że aby ściągnąć fiszki na swój telefon trzeba mieć dostęp do Internetu, a transmisja danych jest rozliczana zgodnie z cennikiem albo pakietem internetowym, jeśli go się posiada.
5. Liczba kodów promocyjnych jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszenia do promocji.

Ważne informacje:

1. Kod można pobrać w dniach od 13.11 do 11.12 2015 r.
2. Kod można wymienić na dostęp do fiszek i korzystać z nich maksymalnie do końca bieżącego roku szkolnego, czyli do 30.06.2016 r.
3. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod promocyjny upoważniający do darmowego dostępu do fiszek w aplikacji REBEL.TO
4. Jeden kod można wykorzystać jeden raz i upoważnia on do dostępu do fiszek do konkretnego podręcznika wybranego przez użytkownika.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający